Trampolina Zipro czy Neo-Sport? Którą wybrać?

image

Jakie trampoliny znajdziemy w ofercie marki Zipro, a jakie w Neo-Sport? Którą trampolinę wybrać?

Zakup trampoliny ogrodowej wiąże się z koniecznością wydania, co najmniej, kilkuset złotych, a niektóre modele mogą kosztować znacznie więcej. Nic dziwnego, że wiele osób dość długo zastanawia się nad tym, którą trampolinę wybrać i waha się pomiędzy ofertami różnych producentów. Ogromną popularnością wśród kupujących cieszą się trampoliny ogrodowe Zipro, ale marka Neo-Sport także ma swoich zwolenników. Którą trampolinę wybrać?

Trampolina Zipro

Trampoliny ogrodowe stanowią jeden z głównych filarów oferty tego producenta. Z uwagi na to są to przedmioty bardzo starannie dopracowane i zaprojektowane z troską o każdy detal. Jakie trampoliny Zipro cieszą się największą popularnością? Oto bestsellery tej marki:

  • Zipro Trampolina ogrodowa z siatką zewnętrzną 8FT 252cm – jest to trampolina Zipro z siatką zewnętrzną. W zestawie znajdziemy również gratisową torbę na buty. Jest to bardzo chętnie wybierana trampolina domowa (do użytku indywidualnego, a nie profesjonalnego), ponieważ łączy w sobie solidne wykonanie z bardzo atrakcyjną ceną. Trampoliny z siatką zewnętrzną są polecane dla starszych dzieci oraz młodzieży. Ten model trampoliny Zipro 252 cm nie zajmuje dużo miejsca, dlatego doskonale sprawdzi się nawet w najmniejszym ogrodzie.
  • Zipro Trampolina ogrodowa z siatką wewnętrzną 10FT 312cm – kolejny bestseller wśród trampolin Zipro. W komplecie znajdziemy także torbę na buty. Jest to trampolina Zipro z siatką wewnętrzną, która bardzo dobrze chroni użytkownika, gdyż w pełni izoluje go od konstrukcji. Trampoliny z siatką wewnętrzną są polecane dla młodszych dzieci, gdyż minimalizują ryzyko uderzenia się o elementy konstrukcyjne w trakcie skakania. Jest to trampolina o popularnej średnicy 312 cm, a o jej częstym kupowaniu decyduje również bardzo przystępna cena.
  • Zipro Trampolina ogrodowa z siatką wewnętrzną 16FT 496cm – duża trampolina Zipro 496 cm to świetny wybór do ogrodu. Siatka wewnętrzna w pełni zabezpiecza użytkownika przed elementami konstrukcyjnymi, co powoduje, że jest to świetny wybór nawet dla najmłodszych dzieci. W cenę wliczona jest nie tylko siatka zabezpieczająca, ale również torba na buty i solidna drabinka. To jedna z większych i chętniej wybieranych trampolin ogrodowych.

To tylko kilka z wielu trampolin marki Zipro. W asortymencie tego producenta znajdziemy trampoliny w różnych rozmiarach (252, 312, 374, 435 oraz 496 cm) i wariantach. Mogą to być zarówno trampoliny z siatką zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Każda z nich wyposażona jest w solidny stelaż i odpowiednią liczbę sprężyn, a także w stabilną drabinkę i torbę na buty.

Trampolina Neo-Sport

Alternatywą dla trampolin Zipro wydawać mogą się trampoliny marki Neo-Sport. Gdy zerkniemy na ofertę tego producenta, łatwo zauważymy, że najtańsze z trampolin kosztują poniżej 300 zł, ale nie dajmy się zwieść pozorom – są to trampoliny bardzo małe (o małej średnicy).

Najmniejsza trampolina Neo-Sport ma średnicę 140 cm – dla porównania, wśród trampolin Zipro najmniejszy model liczy 252 cm średnicy. Jeśli jednak szukamy małej trampoliny dla najmłodszych dzieci, to może to być dobry wybór.

Największa trampolina marki Neo-Sport ma średnicę 465 cm – dla porównania, wśród trampolin Zipro największy model ma średnicę 496 cm.

Asortyment marki Neo-Sport jest zróżnicowany cenowo i konstrukcyjnie. Trampoliny te występują w różnych rozmiarach (140, 183, 252, 312, 374, 404, 435 oraz 465 cm) i są dostępne w wersji z siatką wewnętrzną lub zewnętrzną. Są one, oczywiście, wyposażone w standardowe elementy konstrukcyjne i drabinkę, ale nie posiadają toreb na buty.

Którą markę wybrać?

Zarówno marka Zipro, jak i Neo-Sport cieszą się uzasadnionym zainteresowaniem oraz popularnością. Przy zakupie trampoliny, a szczególnie trampoliny dla dzieci, warto jednak zwracać uwagę na detale. To, co przemawia na korzyść trampolin Neo-Sport, to:

  • Nieco większy wybór rozmiarów, a szczególnie wśród małych trampolin dla najmłodszych dzieci.

Jeśli jednak chodzi o trampoliny Zipro, to mają one nieco więcej zalet:

  • Szeroki wybór rozmiarów. W ofercie tej marki znajdziemy także większe trampoliny (496 cm średnicy).
  • Większa funkcjonalność trampolin ze względu na dołączoną torbę na buty – obuwie można zdejmować tuż przy trampolinie i umieszczać w wiszącej torbie, by nie zostało potrącone, zabrane lub nie przeszkadzało innym.
  • Bardzo staranne wykończenie i solidna konstrukcja.

Trampoliny obu marek są popularne i dobrze oceniane, ale jakąś decyzję trzeba podjąć, by kupić odpowiedni produkt dla siebie. Rozsądniejszym wyborem wydają się trampoliny Zipro, które wyróżniają się pod wieloma względami oraz mają bardzo przystępne ceny.