Zipro trampoliny - opinie. Czy warto?

image

Trampoliny do użytku wewnętrznego i zewnętrznego cieszą się bardzo dużą popularnością. Skakanie na trampolinie to świetna rozrywka, ale też solidna dawka ruchu dla dzieci i dorosłych. Szeroki asortyment trampolin można odnaleźć właśnie w ofercie marki Zipro – czy trampoliny tego producenta są godne uwagi?

Zipro – co to za firma?

Asortyment marki Zipro nie dotyczy wyłącznie trampolin. W ofercie tego producenta znajdziemy ogrom akcesoriów sportowych, urządzeń oraz maszyn treningowych. Zipro jest marką własną sklepu sportowego Presto – stąd tak dobrze dopasowana oferta i atrakcyjne ceny.

Zipro to marka należącą do sklepu Presto, który prężnie działa na rynku sportowym już od lat. Jest to firma ciesząca się bardzo dobrą renomą i specjalizująca się w bardzo szerokim i wyspecjalizowanym asortymencie sportowym, turystycznym i rekreacyjnym. Marka własna Zipro to odpowiedź na oczekiwania klientów, którzy poszukują maszyn, sprzętów i akcesoriów sportowych oraz turystycznych o wysokiej jakości, ale rozsądnej i przystępnej cenie.

Czy Zipro to dobra firma?

Rzut oka na ofertę marki Zipro wystarczy, by przekonać się, jak szeroki i zróżnicowany jest jej asortyment. Lata istnienia na rynku, obserwacji i przewidywania nowych trendów zaowocowały naprawdę dobrze przemyślaną ofertą sportową, turystyczną i rekreacyjną.

Produkty marki Zipro w żaden sposób nie ustępują propozycjom innych, często droższych, marek. Bez względu na to, czy chcemy kupić trampolinę, rowerek treningowy czy matę do ćwiczeń fitness, warto zerknąć na propozycje tego producenta i nie przepłacać.

Szczególnie dużą popularnością cieszą się rowerki treningowe oraz trampoliny Zipro. Są to przedmioty chętnie wybierane, a opinie o nich są bardzo pozytywne i zachęcające do zakupu.

Trampoliny Zipro

Oferta marki Zipro obejmuje szeroki wybór trampolin różnego typu. Znajdziemy w niej:

  • Trampoliny wewnętrzne – jest to wariant polecany do szkół, klubów fitness, a także dla użytkowników indywidualnych, którzy dysponują zadaszoną przestrzenią, w której mogliby ustawić trampolinę wewnętrzną.
  • Trampoliny zewnętrzne – to bardzo popularny wybór. Trampolina ogrodowa może posłużyć w przydomowym ogródku lub na działce rekreacyjnej. Trampolinę zewnętrzną można pozostawić na zewnątrz i nie zważać na deszcz lub mocne słońce – jest odpowiednio zabezpieczona przed czynnikami atmosferycznymi. Większość posiadaczy trampolin tego typu składa je jedynie na okres zimowy.

W ofercie marki Zipro znajdziemy trampoliny o różnorodnych wymiarach (szczególnie istotna jest średnica). Są to rozwiązania kompletne, które wyposażono w różnorodne akcesoria, jak siatka (wewnętrzna lub zewnętrzna), drabinka i wszelkie elementy montażowe. Rozkładanie i montaż trampoliny tego producenta jest łatwy, a wszystkie szczegóły na ten temat znaleźć można w instrukcji. Z uwagi na to, że jest to marka własna sklepu Presto, na wszelkie pytania i wątpliwości można łatwo uzyskać odpowiedź, kontaktując się bezpośrednio z obsługą sklepu.

Wybierając trampolinę dla dzieci lub dorosłych użytkowników, warto zwrócić uwagę na szereg istotnych kwestii:

  • Średnica trampoliny – im większa, tym więcej miejsca do dyspozycji, ale też więcej przestrzeni trzeba będzie wygospodarować w ogrodzie. Trampoliny marki Zipro są dostępne w różnych rozmiarach – możemy zdecydować się zarówno na mały rozmiar o średnicy 252 lub 312 cm albo sięgnąć po jeden z większych modeli o średnicy 496 cm.
  • Rodzaj siatki zabezpieczającej – o tym, że do trampoliny ogrodowej trzeba stosować siatkę zabezpieczającą nie trzeba raczej nikogo przekonywać, ale do wyboru są dwa rodzaje tego zabezpieczenia: trampolina z siatką wewnętrzną i trampolina z siatką zewnętrzną. Siatka wewnętrzna całkowicie odizoluje skaczącego od słupków i śrub montażowych i dlatego polecana jest dla najmłodszych. Siatka zewnętrzna mocowana jest bezpośrednio do słupków, nie pomniejsza przestrzeni do skakania, ale polecana jest dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych.
  • Maksymalne obciążenie – to ważne, by nie przekraczać tego parametru.

Ponieważ trampoliny marki Zipro są oferowane w popularnym sklepie sportowym Presto, ich ceny są atrakcyjne na co dzień, a często można liczyć na promocje. Od czasu do czasu może udać się kupić trampolinę Zipro z darmową dostawą, a w razie potrzeby można kupić ją na raty. Sport to samo zdrowie, a na tym akurat nie warto oszczędzać.