Jaki prezent dla gracza na święta?

image
Jaki prezent dla gracza na święta wybrać, żeby trafić w dziesiątkę? Skorzystaj z naszych porad i bądź pewien, że sprawisz komuś radość.  

Prezent dla gracza na święta

Wbrew pozorom kupno nowej gry, wcale nie jest najlepszym pomysłem na udany prezent dla gracza na święta. Zwłaszcza, jeśli chcesz zrobić prezent-niespodziankę. Może się bowiem okazać, że tytuł, na który polujesz obdarowywana osoba ma już od dawana, za sprawą sprzedaży sieciowej. Na szczęście jest całe mnóstwo innych pomysłów. W tym artykule podpowiadamy, jaki prezent dla gracza na świeta kupić, żeby trafić w dziesiątkę.  

Sprzęt komputerowy

  Rozwiązanie zagwozdki, jaki prezent dla gracza na święta wybrać, bywa niełatwe. Jeśli nie chcesz postawić na sprawdzone banały w postaci ciepłego swetra, kubka albo skarpetek, powinieneś rozważyć zakup akcesoriów komputerowych. Dla graczy bardzo ważne jest bowiem używanie jak najlepszego sprzętu. Na przykład klawiatury, której kształt poprawia komfort gry, słuchawek, które dają dobrą jakość dźwięku i pozwalają wciągnąć się jeszcze bardziej do świata gry. Każdemu miłośnikowi gier na pywno przyda się również porządna podkładka pod myszkę albo nowa, diznajnerska mysz.   Jeśli masz możliwość skonsultowania się z obdarowywanym graczem, możesz również sprawić mu sprzęt do rozbudowy komputera – na przykład dodatkową pamięć RAM. To jednak pomysł wymagający wtajemniczenia drugiej strony, więc nici z prezentu-niespodzianki.  

Nowa gra

  Wspominaliśmy już, że – choć tak zdaje się najłtawiej – prezent dla gracza na święta w postaci gry komputerj, to nie zawsze jest dobry pomysł. Każda gra ma bowiem inne wymagania sprzętowe, a każdy komputer – inne podzespoły. Nigdy nie wiadomo, czy wybrany przez nas tytuł będzie „pasował” do możliwości sprzętowych gracza. Nieco bezpieczniejsze wyjście stanowi kupno gry na konsole. Wystarczy bowiem upewnić się tylko, jakiej marki jest konsola obdarowywanej osoby, a prawdopodobniestwo, że prezent będzie udany – wzrośnie.   Warto też pamiętać o rozwiązaniu, które jest najbezpieczniejsze, a mianowicie – bon na zakupy w sklepie z grami. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni nominał i możesz mieć pewność, że gracz, którego chcesz obdarować, zrobi z niego dobry użytek.  

Akcesoria z gier

  Jeśli nie czujesz się zbyt pewnie w sprawach związanych z kompuetrami i sprzętem do gier, możesz wybrać opcję alternatywną – gadżety dedykowane fanom gier. Wystarczy upewnić się, która z gier należy do ulubionych przez osobę, której chcesz sprawić prezent. Wraz ze zbliżaniem się świąt tego typu gadżetów przybywa na rynku, więc nie powinieneś mieć trudności ze znalezieniem odpowiedniego prezentu. Możesz postawić na rozwiązanie klasyczne, jak koszulka albo bluza z postaciami gry, kubek termiczny i tak dalej lub wybrać coś bardziej oryginalnego, na przykład – słuchawki dedykowane grze.   Kiedy wszystkie pomysły zawiodą, zawsze możesz postawić na dowcipny prezent dla gracza na święta. Miłośnicy gamingu mają zwykle duże poczucie humoru i lubią żartować. Możesz więc wybrać śmieszny gadżet, który odbarowywanej osobie zawsze będzie się dobrze kojarzył.