Jaki mikser do frappe? Ranking 5 najlepszych modeli.

image
Grecką kawę frappę można przygotować w prosty i szybki sposób dzięki mikserowi do frappe. Jest to małe urządzenie, którego używa się do wymieszania kawy rozpuszczalnej z zimną wodą tak, aby powstała pianka - kluczowy element frappe.

Zalety miksera do frappe

Jest to niewielkie urządzenie, dzięki któremu można szybko wymieszać i spienić podstawowe składniki greckiego napoju. Bez tego przyrządu kawę z wodą należy potrząsać w zakręconym naczyniu, a z użyciem miksera frappe napój można przygotować bezpośrednio w szklance, bez brudzenia dodatkowych naczyń i marnowania czasu. Omawiany mikser to gadżet, który umili każdy dzień pozwalając na przygotowanie pysznej kawy. Oprócz tego przyrząd:
  • jest tani,
  • nie zajmuje dużo miejsca,
  • pozwala na ekspresowe przygotowanie frappe,
  • może być użyty do spieniania mleka lub ubijania białek.
Mikser może zastąpić ekspres do kawy, ponieważ oprócz przygotowania frappe, można z jego pomocą spienić mleko do cappucino czy do latte. Zazwyczaj jest zasilany na baterie, chociaż można także spotkać modele zasilane sieciowo. Jest niewielki i prosty w obsłudze - wystarczy włożyć go do naczynia z kawą lub mlekiem i włączyć przycisk. Za nieduże pieniądze można więc mieć przyrząd, który pozwoli na przygotowanie pysznej kawy każdego dnia. Z przykładowymi modelami można zapoznać się niżej.

Ranking 5 mikserów do frappe