Huawei P10 Lite Dual Sim specyfikacja, dane techniczne

image
Huawei P10 Lite posiada dobrą baterię o pojemności 3000 mAh, co pozwala na satysfakcjonującą pracę urządzenia, bez potrzeby dodatkowego zasilania. Bateria w tym modelu Huawei jest nie tylko wydajna, ale i niezwykle szybko się ją ładuje. Ta superszybka ładowarka już po dziesięciu minutach po podłączeniu umożliwia np. oglądanie filmów przez 2 godziny nonstop! Ponadto, ogniwa zastosowane w P10 Lite, są wyposażone w 5 warstw ochronnych, ograniczających wydzielanie ciepła.

Specyfikacja techniczna:

 • Rozmiar: 146.5 mm x 72 mm x 7.2 mm
 • Waga: Ok. 146 g
 • System operacyjny: Android 7 + EMUI 5.1
 • Procesor: HUAWEI Kirin 658, 8-dzeniowy 4* 2,1 GHz + 4* 1,7 GHz + i5 co-processor
 • Pamięć: 3 GB RAM +32 GB ROM
 • Ekran: 5.2-calowy Full HD 1920 x 1080
 • Sieć: LTE 1/3/7/8/28/38 Dual Sim
 • Aparat główny: 12 Mpx
 • Aparat przedni: 8 Mpx
 • Bateria: 3000 mAh
 • Łączność; BT4.1, Wifi 11a/b/g/n/ac, NFC, USB 2.0 z interfejsem USB Typu C
Ponadto zastosowano czujniki takie jak: czytnik linii papilarnych, czujnik grawitacyjny, żyroskop, kompas, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy.

Wydajność – supermoc od Huawei

Dzięki zastosowanemu procesorowi Kirin 658 i całkiem nowemu interfejsowi, smartfon Huawei P10 Lite jest bardzo wydajny i lepiej dostosowany do potrzeb użytkownika. Tym bardziej, że dodatkowo wspierany jest przez procesor i5. Taki układ to gwarancja zachowania szybkości i sprawności działania smartfona. Aparat, który uchwyci piękno za każdym razem. Przedni aparat Leica (8 Mpx) i całkowicie nowy sensor pozwalają na przechwycenie jeszcze większej ilości światła, co sprawia, że zdjęcia mogą stać się dziełem sztuki. Jest w nim także dostępny tryb portretowy, aby selfie nabrało zupełnie nowego wyrazu. Podczas robienia zdjęcia, aparat automatycznie wykrywa, czy użytkownik robi zdjęcie tylko sobie czy większej ilości osób. Jeśli na zdjęciu znajduje się więcej osób, smartfon sam włącza tryb szerokokątny, co pomaga w uchwyceniu cennych chwil z przyjaciółmi i rodziną. Dodatkowa cecha - możliwość sterowania kłykciem W HUAWEI P10 Lite producent po raz pierwszy zastosował technologię obsługi kłykciem w serii lite. Pozwala to tworzyć skróty, rysować kłykciem na ekranie oraz wygodnie i szybko skorzystać z tego rozwiązania przy obsłudze różnych funkcji multimedialnych. Huawei zatroszczył się także o to, aby użytkownicy mogli poczuć się bezpieczniej, korzystając z tego modelu. Czytnik linii papilarnych rozpoznaje właściciela, więc nie trzeba martwic się o to, że poufne dane trafią w niepowołane ręce.

Nowoczesny design

HUAWEI P10 Lite - nowoczesny, urzekający. Idealnie gładka i elecancka obudowa z harmonijnymi łukami, łączy się z profilowanymi brzegami ekranu wykonanego w technologii 2.5D. Obudowa poddawana jest piaskowaniu, nadającemu jej przyjemną w dotyku teksturę. Profesjonalny, a zarazem nieskomplikowany design stawia go wśród smartfonów z najwyższej półki.