Żelazko Philips GC4881/20 recenzja, dane techniczne

Żelazko parowe Philipsa ma dużą moc i skuteczność działania. Jest produktem łączącym cechy steamera i standardowego żelazka, co daje optymalne efekty: precyzję, skuteczność i przystępną cenę. Jest wygodne i poręczne, ma także przydatne funkcjonalności, jak choćby zbiornik na kamień, który wytrąca się podczas prasowania. Zobacz naszą recenzję żelazka Philips GC4881/20 i przekonaj się, czy jest warte zakupu.

Duża moc i precyzja

 

Strumień pary 50 g/min i uderzenie 210 g to gwarancja szybkiego i perfekcyjnego prasowania. Żelazko ma moc 2000 W – to sporo; dzięki temu urządzenie szybko się nagrzewa i jest wydajne. Z pewnością nie należy jednak do energooszczędnych. Oszczędza natomiast czas – ciągły strumień pary sprawia, że zagniecenia znikają błyskawicznie.

Częstym i bardzo uciążliwym problemem są powłoki żelazka podatne na zarysowanie i zabrudzenia, a to zwiastuje poważne kłopoty dla prasowanych ubrań. Żelazko parowe od Philipsa ma powłokę z technologią T-ionicGlida, która odpowiada za dobry poślizg i wysoką odporność. Co ważne kształt żelazka umożliwia dokładne i wygodne prasowanie nawet tak trudnych miejsc, jak przestrzeń między guzikami, mankiety czy kołnierzyki.

Żelazko Philips GC4881/20 recenzja

Idealne dla zapominalskich

 

Jeśli zdarza ci się w pośpiechu zostawić włączone żelazko, już nie musisz się tym martwić. Zostawione na 8 minut żelazko parowe Philipsa wyłącza się automatycznie, a pozostawione na stopie lub boku – po 30 sekundach. Koniec z przypalonymi przez nieuwagę koszulami!

 

Wygodne usuwanie kamienia

 

Specjalny pojemnik zbiera wydzielający się podczas prasowanie kamień. Nie musisz go też samodzielnie czyścić. Proces Self Clean sprawia, że kamień jest wypłukiwany z żelazka, dzięki czemu urządzenie nie traci wydajności. Nie musisz też często uzupełniać zbiornika na wodę – zmieści się w nim 350 ml płynu, a to pozwala na wyprasowanie sterty ubrań za jednym razem.

 

Recenzja żelazka Philips GC4881/20 – podsumowanie

 

Funkcjonalne, wygodne i wydajne żelazko. Mocny strumień pary pozwala na szybkie usuwanie zagnieceń. Kształt podstawy żelazka umożliwia docieranie do trudno dostępnych miejsc, a duży zbiornik na wodę sprawia, że jedno uzupełnienie pozwala na wyprasowanie sterty ubrań. Za minus żelazka można uznać brak czujnika dotykowego odpowiadającego za automatyczne wyłączanie. Natomiast sama funkcja urządzenia jest dużą zaletą. Podsumowując, recenzję żelazka Philips GC4881/20 uznajemy za pozytywną, a produkt – godny polecenia.

Polecane żelazka Philips


Żelazko Philips GC4881/20 recenzja, dane techniczne
5 (100%) 1 vote

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *