Zabawny pendrive – Star Wars, Minionki, Disney, Hello Kitty i więcej

W ciągu ostatnich lat pendrive stał się najlepszym przyjacielem wielu użytkowników PC. W pewnym sensie zastąpił on dyskietki w roli przenoszenia drobnych plików jak dokumenty, arkusze kalkulacyjne czy zdjęcia z wakacji. Pendrive to idealny gadżet dla każdego ucznia czy studenta, który musi przenieść swoje jakże cenne projekty, prace czy skany do najbliższego punktu ksero.

minionek

Jak się okazuje, sticki nie muszą być nudnymi, topornymi urządzeniami przypominającymi wtyczkę oderwaną od kabla. Producenci tego typu sprzętu zaczynają wyprzedzać się w projektowaniu nowych, interesujących lub zabawnych kształtów dla tych niezwykle użytecznych urządzeń. Ma to też drugie dno. W końcu takie śmieszne pendrivy są idealnym materiałem na drobny prezent dla przyjaciela, dziewczyny czy chłopaka.
Każdy z nas ma przecież znajomego geeka, który zbiera gadżety z Gwiezdnych Wojen. Pendrive w kształcie Stormtroopera na mikołajki? Proszę bardzo, zwłaszcza przy okazji premiery nowej części Star Wars. A może coś dla fanów Kaczora Donalda? Producenci pomyśleli i o tym. Na rynku dostępnych jest także wiele modeli z motywami skierowanymi do młodszych odbiorców – pendrivy Hello Kitty czy z postaciami z Minionków są obecnie ogólnie dostępne. Ba, jest także coś dla fanów piłki nożnej; Pendrivy ubierają się w barwy Juwentusu, FC Barcelony i innych znanych klubów. A skoro już o superbohaterach mowa, to także dla nich znalazło się miejsce w gronie pamięci na USB. Możemy znaleźć swoich ulubionych herosów, jak Hulk, Iron Man, Spider Man i niemal każdy inny Man. Ale żaden z nich nie podskoczy duetowi Asterix & Obelix. Natomiast dla fanów motoryzacji idealnym prezentem na gwiazdkę może okazać się pendrive w kształcie samochodu – być może uda się znaleźć jego (lub jej) wymarzony model? Jako przedsmak przyszłych wojaży. Kto powiedział, że to proste urządzenie musi być nudne?

Polecane pendrive

Zabawny pendrive – Star Wars, Minionki, Disney, Hello Kitty i więcej
5 1