Wyciskarka wolnoobrotowa Eldom PJ400 – specyfikacja

Wyciskarka wolnoobrotowa Eldom PJ400 to urządzenie umożliwiające szybkie i efektywne wyciskanie soku z owoców. Doskonale sprawdza się zarówno wśród singli, jak i wieloosobowych rodzin. Wyciskarka Eldom PJ400 to przedstawiciel nieco wyższej półki jakościowej. Posiada solidne parametry i oferuje doskonałą jakość wykonania, a także dużą ilość funkcji. Sprzęt wyciska sok z owoców- nie tnie ich ani nie szarpie, tak jak ma to miejsce w przypadku tańszych wyciskarek. Poza owocami radzi sobie również z warzywami liściastymi i ziołami. Poniżej prezentujemy podstawową specyfikację wyciskarki wolnoobrotowej Eldom PJ400.

Specyfikacja wyciskarki wolnoobrotowej Eldom PJ400

Eldom PJ400

 • Moc: 400 W
 • Pojemność naczynia na miąższ: 1 l
 • Pojemność naczynia na sok: 1 l
 • Pojemność pojemnika na zużytą kawę: 14 filiżanek
 • Funkcje: blokada przy nieprawidłowym założeniu, funkcja biegu wstecznego, 2 kierunki pracy silnika, technologia Heavy Press

Wyciskarka wolnoobrotowa Eldom PJ400 opiera swoje działanie na powolnym zgniataniu oraz miażdżeniu owoców, warzyw lub ziół. Po odpowiednim zmiażdżeniu i zgnieceniu produktów spożywczych rozpoczyna się proces przecierania przez niewielkie sito. Podczas przecierania wyciskarka Eldom PJ400 delikatnie napowietrza miąższ, dzięki czemu zachowuje on dłuższy okres przydatności do spożycia. Dzięki wolnoobrotowej pracy urządzenie jest nieporównywalnie cichsze od sokowirówek, łatwe w konserwacji, bezpieczne i niezwykle trudno jest je przeciążyć. Poniżej prezentujemy podstawowe opcje i funkcjonalności wyciskarki wolnoobrotowej Eldom PJ400

O 30% więcej soku

Dzięki wolnoobrotowemu silnikowi oraz nowatorskiej metodzie podejścia do wyciskania soku z warzyw i owoców producentowi udało się zwiększyć jego wydobycie aż o 30% w stosunku do klasycznych sokowirówek. Wynik ten jest naprawdę niezły.

Niemal bezgłośna praca

Wyciskarka wolnoobrotowa Eldom PJ400 dzięki wolnej pracy ostrzy i niewielkim obrotom silnika jest niemal bezgłośna podczas pracy przy obciążeniu. Nijak ma się to do głośnych sokowirówek, których kultura pracy jest ekstremalnie niska. Tutaj cały proces przebiega cicho i powoli.

Mocna prasa

Warzywa i owoce w pierwszym etapie wyciskania soku poddawane są silnemu zgniataniu przez prasę w wyciskarce wolnoobrotowej. Pozwala to na uzyskanie większej ilości soku oraz zachowanie ich składników odżywczych i witamin. Podczas pracy sokowirówki, szybko obracające się ostrza podgrzewają miąższ, co prowadzi do wytracenia się składników odżywczych.

Eldom PJ400 czy Eldom PJ600?

Obydwie wyciskarki wolnoobrotowe należą do tej samej serii urządzeń. Różnica między nimi polega głównie na mocy oraz wyglądzie, co wpływa również na cenę sprzętu. Jeżeli stoimy przed wyborem wyciskarki wolnoobrotowej i pragniemy zaopatrzyć się w sprzęt o podstawowej funkcjonalności, standardowej mocy i zwykłym, ale jednocześnie eleganckim wyglądzie, wyciskarka Eldom PJ400 w zupełności nam wystarczy. Sprzęt ten posiada 400 W mocy.

Jeśli chcemy wybrać mocniejszą i bardziej designerską wyciskarkę, zalecamy Eldom PJ600. Ten sprzęt charakteryzuje się silnikiem o mocy 1600 W oraz stylową obudową wykonaną w kolorze czerwonym. Funkcjonalność w obu przypadkach jest bardzo podobna. Eldom PJ600 oferuje dodatkowo tackę filtrującą.

Zalety wyciskarki wolnoobrotowej Eldom PJ400

 • wysoka jakość wykonania;
 • cicha praca;
 • sok najwyższej jakości;
 • energooszczędność.

Wady wyciskarki wolnoobrotowej Eldom PJ400

 • silnik o przeciętnej mocy;
 • ciężkie mycie.

Podsumowanie wyciskarki wolnoobrotowej Eldom PJ400

Wyciskarka wolnoobrotowa Eldom PJ400 to doskonała alternatywa dla sokowirówek. Wyciskarka Eldom PJ400 odznacza się odpowiednią mocą, skutecznym i efektywnym i niemal bezglośnym wyciskaniem soku, w którym zostaje o wiele więcej składników odżywczych, niż ma to miejsce w przypadku standardowych sokowirówek. Sprzęt wykonany jest solidnie i oferuje nam podstawową oraz w zupełności wystarczającą funkcjonalność.

Wyciskarka wolnoobrotowa Eldom PJ400

Wyciskarka wolnoobrotowa Eldom PJ400 – specyfikacja
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *