Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J105 – specyfikacja

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J105 to sprzęt ze średniej półki cenowej. Doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i w małym biurze. Urządzenie oferuje doskonałe parametry druku i skanowania w rozsądnej cenie, dzięki czemu urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J105 jest niezwykle popularne i cenione na rynku. Wysoka wydajność, niezawodność oraz bardzo niskie koszty eksploatacji powodują, że w podobnej cenie zakupu ciężko będzie znaleźć lepszy sprzęt. Poniżej prezentujemy podstawową specyfikację urządzenia wielofunkcyjnego Brother DCP-J105.

Specyfikacja urządzenia wielofunkcyjnego Brother DCP-J105:

Brother DCP-J105

 • Metoda drukowania: druk atramentowy
 • Rozdzielczość drukowania: 6000 x 1200 DPI
 • Szybkość druku: 10 str./min kolor, 27 str./min monochromatyczny
 • Rozdzielczość skanowania: 1200 x 2400 DPI, interpolowanie do 19200 x 19200 DPI
 • Zużycie energii: 16 W praca, 2,5 W uśpienie
 • Generowany hałas: do 50 dB
 • Porty i interfejsy: USB, Wi-Fi

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J105 to atramentowa drukarka z funkcją skanera, ksero i faksu. Sprzęt oferuje niewielkie koszty druku oraz sprawną i szybką pracę. Za pomocą czytelnego wyświetlacza LCD możliwa jest skuteczna obsługa urządzenia. Sprzęt poza tym oferuje możliwość drukowania z chmury i druku bezprzewodowego, szybki druk w kolorze, funkcję dupleks, oraz zarządzanie dokumentami wprost z poziomu sprzętu. Poniżej prezentujemy podstawowe funkcje i cechy urządzenia wielofunkcyjnego Brother DCP-J105.

Niewielkie koszty druku i duża wydajność

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J105 na jednym pojemniku z czarnym tuszem jest w stanie wydrukować blisko 2400 stron A4. Na jednym pojemniku z kolorowym tuszem wydrukujemy około 1300 stron A4.

Proste zarządzanie, przenoszenie i drukowanie zdalne

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J105 oferuje możliwość drukowania wprost z wiadomości e-mail, urządzeń mobilnych lub z chmury. Dzięki połączeniu sprzętu z urządzeniami w mobilnej sieci Wi-Fi możemy zredukować okablowanie do minimum i podnieść komfort korzystania z urządzenia do maksimum.

Funkcja dupleks

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J105 umożliwia druk dwustronny z ręczna obsługą. Dzięki temu możemy znacznie obniżyć koszta związane z obsługą urządzenia.

Tusze do urządzenia wielofunkcyjnego Brother DCP-J105

Do urządzenia wielofunkcyjnego Brother DCP-J105 w prosty sposób dobierzemy tanie tusze. Jeden pojemnik wystarcza na 2400 – 1300 stron A4 ( druk monochromatyczny/ w kolorze). Za jeden pojemnik LC525XL (C- cyan, M- magneta, Y- yellow, BK- black) zapłacimy niewiele ponad 25 złotych.

Oznacza to, że zadruk jednej strony w kolorze czarnym będzie kosztował około 1 grosza, podczas gdy za jedną stronę A4 w kolorze zapłacimy blisko 2 grosze. Ceny te powodują, że urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J105 jest jednym z bardziej oszczędnych sprzętów drukujących na rynku.

Zalety urządzenia wielofunkcyjnego Brother DCP-J105:

 • duża oszczędność;
 • świetny stosunek ceny do jakości;
 • funkcja Wi-Fi;
 • intuicyjna obsługa i instalacja

Wady urządzenia wielofunkcyjnego Brother DCP-J105:

 • duży poziom generowanego hałasu;
 • wyświetlacz nie ma podświetlenia;
 • nieco toporne działanie funkcji dupleks

Podsumowanie urządzenia wielofunkcyjnego Brother DCP-J105

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J105 to doskonała propozycja dla biur oraz osób, które regularnie drukują dokumenty. Druk w chmurze oraz ogromna oszczędność sprawiają, że to atramentowe urządzenie wielofunkcyjne cieszy się ogromną popularnością na rynku. Niewielka cena zakupu powoduje, że urządzenie charakteryzuje się bardzo dobrym współczynnikiem ceny do jakości. Sprzęt zbiera pochlebne opinie wśród użytkowników.

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J105

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J105 – specyfikacja
5 1
przekierowanie do sklepu morele.net
odnośnik prowadzi na stronę sklepu morele.net