Trampolina Zipro czy Neo-Sport? Którą wybrać?

Jakie trampoliny znajdziemy w ofercie marki Zipro, a jakie w Neo-Sport? Którą trampolinę wybrać?

Zakup trampoliny ogrodowej wiąże się z koniecznością wydania, co najmniej, kilkuset złotych, a niektóre modele mogą kosztować znacznie więcej. Nic dziwnego, że wiele osób dość długo zastanawia się nad tym, którą trampolinę wybrać i waha się pomiędzy ofertami różnych producentów. Ogromną popularnością wśród kupujących cieszą się trampoliny ogrodowe Zipro, ale marka Neo-Sport także ma swoich zwolenników. Którą trampolinę wybrać?

Trampolina Zipro

Trampoliny ogrodowe stanowią jeden z głównych filarów oferty tego producenta. Z uwagi na to są to przedmioty bardzo starannie dopracowane i zaprojektowane z troską o każdy detal. Jakie trampoliny Zipro cieszą się największą popularnością? Oto bestsellery tej marki:

  • Zipro Trampolina ogrodowa z siatką zewnętrzną 8FT 252cm – jest to trampolina Zipro z siatką zewnętrzną. W zestawie znajdziemy również gratisową torbę na buty. Jest to bardzo chętnie wybierana trampolina domowa (do użytku indywidualnego, a nie profesjonalnego), ponieważ łączy w sobie solidne wykonanie z bardzo atrakcyjną ceną. Trampoliny z siatką zewnętrzną są polecane dla starszych dzieci oraz młodzieży. Ten model trampoliny Zipro 252 cm nie zajmuje dużo miejsca, dlatego doskonale sprawdzi się nawet w najmniejszym ogrodzie.
  • Zipro Trampolina ogrodowa z siatką wewnętrzną 10FT 312cm – kolejny bestseller wśród trampolin Zipro. W komplecie znajdziemy także torbę na buty. Jest to trampolina Zipro z siatką wewnętrzną, która bardzo dobrze chroni użytkownika, gdyż w pełni izoluje go od konstrukcji. Trampoliny z siatką wewnętrzną są polecane dla młodszych dzieci, gdyż minimalizują ryzyko uderzenia się o elementy konstrukcyjne w trakcie skakania. Jest to trampolina o popularnej średnicy 312 cm, a o jej częstym kupowaniu decyduje również bardzo przystępna cena.
  • Zipro Trampolina ogrodowa z siatką wewnętrzną 16FT 496cm – duża trampolina Zipro 496 cm to świetny wybór do ogrodu. Siatka wewnętrzna w pełni zabezpiecza użytkownika przed elementami konstrukcyjnymi, co powoduje, że jest to świetny wybór nawet dla najmłodszych dzieci. W cenę wliczona jest nie tylko siatka zabezpieczająca, ale również torba na buty i solidna drabinka. To jedna z większych i chętniej wybieranych trampolin ogrodowych.

To tylko kilka z wielu trampolin marki Zipro. W asortymencie tego producenta znajdziemy trampoliny w różnych rozmiarach (252, 312, 374, 435 oraz 496 cm) i wariantach. Mogą to być zarówno trampoliny z siatką zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Każda z nich wyposażona jest w solidny stelaż i odpowiednią liczbę sprężyn, a także w stabilną drabinkę i torbę na buty.

Trampolina Neo-Sport

Alternatywą dla trampolin Zipro wydawać mogą się trampoliny marki Neo-Sport. Gdy zerkniemy na ofertę tego producenta, łatwo zauważymy, że najtańsze z trampolin kosztują poniżej 300 zł, ale nie dajmy się zwieść pozorom – są to trampoliny bardzo małe (o małej średnicy).

Najmniejsza trampolina Neo-Sport ma średnicę 140 cm – dla porównania, wśród trampolin Zipro najmniejszy model liczy 252 cm średnicy. Jeśli jednak szukamy małej trampoliny dla najmłodszych dzieci, to może to być dobry wybór.

Największa trampolina marki Neo-Sport ma średnicę 465 cm – dla porównania, wśród trampolin Zipro największy model ma średnicę 496 cm.

Asortyment marki Neo-Sport jest zróżnicowany cenowo i konstrukcyjnie. Trampoliny te występują w różnych rozmiarach (140, 183, 252, 312, 374, 404, 435 oraz 465 cm) i są dostępne w wersji z siatką wewnętrzną lub zewnętrzną. Są one, oczywiście, wyposażone w standardowe elementy konstrukcyjne i drabinkę, ale nie posiadają toreb na buty.

Którą markę wybrać?

Zarówno marka Zipro, jak i Neo-Sport cieszą się uzasadnionym zainteresowaniem oraz popularnością. Przy zakupie trampoliny, a szczególnie trampoliny dla dzieci, warto jednak zwracać uwagę na detale. To, co przemawia na korzyść trampolin Neo-Sport, to:

  • Nieco większy wybór rozmiarów, a szczególnie wśród małych trampolin dla najmłodszych dzieci.

Jeśli jednak chodzi o trampoliny Zipro, to mają one nieco więcej zalet:

  • Szeroki wybór rozmiarów. W ofercie tej marki znajdziemy także większe trampoliny (496 cm średnicy).
  • Większa funkcjonalność trampolin ze względu na dołączoną torbę na buty – obuwie można zdejmować tuż przy trampolinie i umieszczać w wiszącej torbie, by nie zostało potrącone, zabrane lub nie przeszkadzało innym.
  • Bardzo staranne wykończenie i solidna konstrukcja.

Trampoliny obu marek są popularne i dobrze oceniane, ale jakąś decyzję trzeba podjąć, by kupić odpowiedni produkt dla siebie. Rozsądniejszym wyborem wydają się trampoliny Zipro, które wyróżniają się pod wieloma względami oraz mają bardzo przystępne ceny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *