Szczoteczka elektryczna AEG EZS 5664, dane techniczne, opinie, recenzja

Mycie zębów tradycyjną szczoteczką nawet połączone z regularnym stosowaniem płynów do higieny jamy ustnej nie daje tak dobrych efektów, jak używanie szczoteczki sonicznej. Nic więc dziwnego, że ostatnio stają się coraz popularniejsze. Zwykle jednak ich ceny pozostawiają wiele do życzenia. Jeśli chcesz lepiej zadbać o swoje zęby, a jednocześnie nie wydawać fortuny na elektryczną szczoteczkę i wymienne główki, wypróbuj AEG EZS 5664. Produkt stanowi idealne połączenie dobrej jakości z niską ceną. Ma również inne zalety, o których dowiesz się, czytając naszą recenzję szczoteczki elektrycznej AEG EZS 5664.

 

Szczoteczka elektryczna AEG EZS 5664 – funkcje

 

Szczoteczka ma zaokrąglone włosie Tynex DuPont®, które pozwala na delikatne czyszczenie wrażliwych zębów i dziąseł. Dzięki trzem trybom pracy, możesz dobrać odpowiednią dla siebie intensywność – czyszczenie, delikatne, masaż. Co ważne, produkt ma także bardzo praktyczną funkcję dwuminutowego wyłącznika czasowego. Jeśli dotąd zdarzało ci się myć zbyt krótko, dzięki tej szczoteczce szybko wyrobisz sobie prawidłowy nawyk. Szczoteczka sama wyłączy się po upływie odpowiedniego czasu. Ponadto produkt sygnalizuje upływ każdych 30 sekund.

 

Warto dodać też, że naładowana bateria pozwala na długie użytkowanie.

 

Szczoteczka elektryczna AEG EZS 5664 – zawartość zestawu

 

Nie należy zapominać, że zakup szczoteczki elektrycznej wiąże się z dodatkowymi wydatkami. Raz na jakiś czas konieczne będzie wymienianie końcówek, a te bywają drogie. Przy zakupie AEG EZS 5664 dostajemy zapas dwóch wymiennych główek, a zakup kolejnych to wydatek ok. 25–30 zł za cztery końcówki. Jest to więc propozycja dla tych, którzy nie lubią przepłacać.

 

Szczoteczka elektryczna AEG EZS 5664 – skuteczność

 

Nawet jeśli cierpisz na nadwrażliwość zębów, możesz z powodzeniem korzystać ze szczoteczek sonicznych. Model AEG EZS 5664 ma tryb pracy – masaż, który jest odpowiedni dla osób z wrażliwymi zębami i dziąsłami. Nawet dzięki tak delikatnym ruchom pulsacyjnym możesz uzyskać efekt idealnie czystych i pozbawionych osadu zębów. Regularne używanie szczoteczki sonicznej znacznie poprawia wygląd i stan zębów. Dla niektórych praca tej szczoteczki może się jednak okazać za mało intensywna, zwłaszcza jeśli przywykli do używania szczoteczek o twardym włosiu. Wśród ocen klientów przeważają jednak opinie pozytywne.

 

Recenzja szczoteczki elektrycznej AEG EZS 5664 – podsumowanie

 

Szczoteczka elektryczna AEG EZS 5664 jest produktem wartym polecenia, głównie ze względu na doskonałe połączenie wysokiej skuteczności z niską ceną. Ma wydajną baterię i trzy tryby pracy pozwalające na dostosowanie intensywności czyszczenia. Wbudowany wyłącznik czasowy pozwala na wyrobienie nawyku odpowiednio długiego mycia zębów. Wymienne główki mają przystępną cenę, co stanowi rzadkość w porównaniu do innych modeli szczoteczek sonicznych. Produkt przypadnie do gustu zwłaszcza osobom o wrażliwych zębach, ale efekt jego używania dla niektórych może się okazać za mało intensywny.

Polecane elektryczne szczoteczki do zębów AEG


Szczoteczka elektryczna AEG EZS 5664, dane techniczne, opinie, recenzja
4.5 (90%) 2 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *