Słuchawki Ozone Ekho H80 Origen – specyfikacja techniczna

Ozone Ekho H80 Origen to designerski headset dla graczy, który powala na kolana zarówno wyglądem, jak i specyfikacją. Ten przyciągający wzrok zestaw słuchawek z mikrofonem sprawia, że graczom mimowolnie cieknie ślinka.

Doskonały design od firmy Ozone, świetne spasowanie elementów, duże, wygodne nauszniki, które nie męczą uszu, a także świecące się logo firmy sprawiają, że aż chce się grać. Słuchawki odtwarzają dźwięk w systemie 7.1, dzięki czemu sygnał audio płynie dookoła nas. Łatwo rozróżnić źródło generowanego dźwięku, co może przechylić szalę zwycięstwa w dynamicznych grach FPS, takich jak np. Call of Duty.

Podświetlenie headsetumoże być ustawiane spośród palety 16,8 miliona kolorów RGB i zaimplementowanej technologii Lighting FX. Materiał nauszników oraz wewnętrznej strony pałąka wykonana z miękkiego materiału antypoślizgowego.

Mikrofon nieznacznie tylko wystaje poza ogólny korpus słuchawek. Poza tym posiada diody LED, które powiadamiają nas, czy mikrofon jest włączony, czy nie. Dzięki jego elastycznej obudowie możemy zmieniać jego położenie i ustawiać „pod siebie”. Świetnie wyglądający kontroler znajdujący się na przewodzie headsetu umożliwia szybkie zmienianie ustawień słuchawek i mikrofonu. Prostym ruchem możemy wyciszyć lub załączyć mikrofon, a także zarządzać dźwiękiem płynącym ze słuchawek.

Ozone Ekho H80 Origen specyfikacja

Maksymalna moc na wejściu słuchawek wynosi 100 mW, pasmo przenoszenia wynosi od 10 Hz do 20 kHz. Impedancja słuchawek to 32 Ohmy. Mikrofon z kolei posiada pasmo przenoszenia na poziomie od 50 HZ do 20 kHz. Jego impedancja to 2.2 kOhm, a czułość wynosi -38 dB. Cały headset waży skromne 380 gramów, co powoduje, że jest niemal niewyczuwalny i doskonale nadaje się do wielogodzinnych sesji. Do komputera możemy podłączyć je za pomocą przewodu USB o długości 2 metrów.

Słuchawki Ozone Ekho H80 Origen posiadają również świetny system wentylacji, który nie męczy uszu. Skóra może oddychać, a przepływ powietrza jest w miarę swobodny. Dzięki temu po długich sesjach gamingowych lub słuchaniu muzyki, nasze uszy nie będą wyczerpane.

Polecane słuchawki

Słuchawki Ozone Ekho H80 Origen – specyfikacja techniczna
4.5 (90%) 2 votes

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *