Ranking smartfonów z Androidem. Wybieramy najlepszy model!

Android, iOS, Microsoft, a może BlackBerry OS? Większość z nas ma swojego faworyta spośród systemów operacyjnych. Jeżeli jesteś fanem zielonego ludzika, który reprezentuje Androida sprawdź, które smartfony z tym systemem cieszą się największym zainteresowaniem.

Jelly Bean, KikKat, Lolipop, to kolejne wersje systemu Android. Rozwój technologii telefonów komórkowych sprawia, że równocześnie musi rozwijać się oprogramowanie, które pozwala zarządzać działaniem naszych smartfonów. Android ma zdecydowanie mocno ugruntowaną pozycje lidera w tej dziedzine, a wszytsko dzięki ogromnej ilości dostępnych aplikacji. Największym plusem systemu od Google, jest jego open sourceowy charakter, dzięki któremu każdy, kto posiada choć podstawy wiedzy o jego budowie, może samodzielnie tworzyć własne modyfikacje i aplikacje.

Niniejsze zestawienie jest na bieżąco aktualizowane i prezentuje 10 smartfonów z Androidem. Ranking otwierają produkty z największą ilością komentarzy i cieszące się dużym zainteresowaniem. Tylko tutaj znajdziesz aktualnie najpopularniejsze modele w danej kategorii.

Jeżeli ranking nie pomógł Ci dokonać wyboru sprawdź pełną ofertę smartfonów na stronie sklepu

Ranking 5 smartfonów z Androidem

Ranking smartfonów z Androidem. Wybieramy najlepszy model!
4 (80%) 6 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *