Ranking odkurzaczy 2017, jaki odkurzacz wybrać?

Dokonanie jednoznacznej klasyfikacji odkurzaczy nie jest prostą sprawą. W poniższym rankingu na rok 2017 spróbujemy jednak podjąć wyzwanie i podzielić urządzenia do odkurzania na najważniejsze grupy oraz wyróżnić ich kluczowe parametry. Każdy wybierze coś dla siebie spośród modeli odkurzaczy ręcznych (typowo samochodowych), pionowych (zazwyczaj bezworkowych), poziomych (przede wszystkim z workiem), piorących/ wodnych, uniwersalnych (do pracy na sucho i mokro) oraz automatycznych (typowych robotów sprzątających).

Odkurzacze ręczne, samochodowe

Poręczne odkurzacze ręczne niewielkich rozmiarów są idealne jako odkurzacze samochodowe. Są na tyle uniwersalne, że można nimi czyścić i odkurzać większość powierzchni, dywaniki, tapicerkę, a także szybko odświeżyć auto po przewożeniu jedzących dzieci lub liniejących zwierząt. Tego rodzaju urządzenia mobilne nie kosztują dużo, często potrafią nawet pracować na mokro i zasilane są bezkablowo, co zwiększa komfort sprzątania.

Ranking odkurzaczy ręcznych

Ranking odkurzaczy 2017, jaki odkurzacz wybrać?
5 (100%) 1 vote

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

One thought on “Ranking odkurzaczy 2017, jaki odkurzacz wybrać?

  • 29 sierpnia 2017 at 14:47
    Permalink

    Miałem kiedyś Zelmera Jupitera,dosyć dlugo bo 2 lata. potem kupilem spore mieszkanie Warszawkiej Pradze i postanowlem wyprobwac robota, ktory sprzata za mnie. Wybralem akurat Mamibota, patrylem glownie na funkcjonalnosc oraz na cene, ktora byla dosyc atrakyjna. Dalem jakos 1450 zl z tego co pamieta. mam go już 3 miesiace. Sporo czasu spedzam jednak poza domem, wiec idealna opcja. Pod moja nieobecnosc śmiga po podlodze i wieczorem przychodze i jest juz czysciutko.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *