Ranking filtrów do wody. Wybieramy najlepszy model!

Prowadząc zdrowy tryb życia i chcąc zadbać o nasze środowisko, warto jest pić wodę z kranu. Jednakże bezpośrednie spożywanie może być dla nas niebezpieczne, głównie dlatego, że może znajdować się w niej wiele zanieczyszczeń. Jest jednak sposób, aby picie jej było bezpieczniejsza i smaczniejsza – stosowanie filtru do wody.

Istnieją dwa główne rodzaje filtrów: filtry nakranowe oraz filtr dzbankowy. Pierwszy z nich jest niedrogi, a przy tym praktyczny, bo wystarczy że zamontujemy go na granie i już możemy się cieszyć wodą czystą oraz wolną od zanieczyszczeń. Jednak wymaga ingerencji w układ wodny w domu, na co nie każdy ma ochotę, siłę i czas.

Za to filtr dzbankowy jest najprostszym rozwiązaniem. W dzbanku znajduje się filtr, który oczyszcza wodę. Trzeba tylko pamiętać, że oczyszczenie nie następuję natychmiastowo, a wymaga czasu. Podobnie jak filtr nakranowy usuwa on z wody wszelkie bakterie, chlor i poprawia jej smak. Jedyne o co musimy zadbać, to o wymienianiu regularnym filtra, który dość szybko się zużywa.

W poniższym rankingu prezentujemy aktualnie najpopularniejsze produkty tego rodzaju.

Ranking filtrów do wody

Ranking filtrów do wody. Wybieramy najlepszy model!
4 2
przekierowanie do sklepu morele.net
odnośnik prowadzi na stronę sklepu morele.net