Ranking antywirusów. Wybierz najlepszy program antywirusowy!

Na rynku dostępna jest duża liczba programów antywirusowych, jak więc wybrać najlepszy? Zamiast podejmować wybór w ciemno, zapoznaj się z rankingiem najpopularniejszych antywirusów i dokonaj świadomej decyzji.

Podejmując wybór między darmowymi i płatnymi programami antywirusowymi, warto mieć na uwadze, że te drugie oferują zwykle szerszy, kompletny pakiet bezpieczeństwa. Dzięki bardziej zaawansowanym funkcjom lepiej chronią komputer przed wirusami, oprogramowaniem szpiegowskim, czy atakami hakerów. Ochrona, czy to płatna, czy darmowa, jest niezwykle istotna, bo złośliwe oprogramowanie może spowodować utratę plików oraz cennych danych, a w najgorszym przypadku nawet całkowite uszkodzenia komputera. Niektóre antywirusy można wykorzystać także w urządzeniach mobilnych
ranking antywirusów
Poniższe zestawienie jest na bieżąco aktualizowane i prezentuje 10 programów antywirusowych. Ranking otwierają produkty z największą ilością komentarzy i cieszące się dużym zainteresowaniem. Tylko tutaj znajdziesz aktualnie najpopularniejsze modele w danej kategorii.

Ranking 5 antywirusów

Ranking antywirusów. Wybierz najlepszy program antywirusowy!
5 (100%) 2 votes
  • Kamilek

    Jak dla mnie obecnie na prowadzenie wysuwa się arcabit.