Prostownica Remington Keratin Therapy S8590 – specyfikacja

Prostownica Remington Keratin Therapy S8590 to świetnej klasy sprzęt do stylizacji włosów z nieco wyższej półki jakościowej. Oferuje dużą funkcjonalność, bogate wyposażenie oraz zaimplementowane technologie, dzięki którym nasze włosy będą stylizowane bezpiecznie i perfekcyjnie. Poniżej prezentujemy specyfikację techniczną prostownicy Remington Kreatin Theraphy S8590.

Specyfikacja prostownicy Remington Keratin Therapy S8590:

Remington Keratin Therapy S8590

  • Zakres temperatur: 160 – 230 stopni Celsjusza
  • Stopnie regulacji temperatury: 5
  • Napięcie: 230 V
  • Rodzaj płytek: ceramiczne
  • Funkcje/technologia: szybkie nagrzewanie, funkcja Heat Boost, blokada temperatury, automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa, obrotowe podłączenie przewodu, ruchome płytki z powłoką Advanced Keratin Ceramic

Prostownica Remington Keratin Therapy S8590 oferuje dużą ilość funkcji oraz technologii, które ułatwiają stylizowanie włosów. Sprzęt sprawia, że nasze włosy są bezpieczne podczas stylizacji i zachowują niesamowity wygląd przez długi czas.

Powłoka Advancek Keratin Ceramic i Heat Boost

Sercem prostownicy są ceramiczne płytki z kreatyną wyposażone w czujnik Heat Protection. Technologia ta pozwala na utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia i temperatury, dzięki którym układanie włosów będzie perfekcyjne. Dzięki technologii Keratin Theraphy Pro włosy podczas używania prostownicy są mocniejsze i zdrowsze o ponad połowę, a także są lepiej chronione przed łamaniem i uszkodzeniami.

Powłoka płytek ceramicznych pokryta jest kreatyną, która podczas pracy urządzenia, wnika do włosów, wzmacniając je oraz poprawiając ich wygląd.

Czujnik temperatury

Dzięki niemu nasze włosy chronione są od spalenia. Umieszczony jest w górnej płycie prostownicy i wykrywa nawilżenie włosów. W ten sposób reguluje temperaturę urządzenia, dostosowując ją do wilgotności włosów. Dzięki temu chroni je od poparzeń i uszkodzenia.

Szybkie nagrzewanie i wyłączanie

Prostownica Remington Keratin Therapy S8590 nagrzewa się w niespełna 15 sekund od załączenia zasilania, a ponadto automatycznie wyłącza się po godzinie użytkowania. Dzięki tym funkcjom korzystanie ze sprzętu jest nie tylko energooszczędne, ale również bezpieczne.

Pięciostopniowa regulacja temperatury

Prostownica Remington Keratin Therapy S8590 umożliwia prostą regulację temperatury z zakresu od 160 do 230 stopni Celsjusza za pomocą wbudowanego cyfrowego wyświetlacza.

Zalety prostownicy Remington Keratin Therapy S8590

  • jakość wykonania
  • wygląd;
  • funkcjonalność;
  • krótki czas nagrzewania.

Wady prostownicy Remington Keratin Therapy S8590

  • stosunkowo duża cena.

Podsumowanie prostownicy Remington Keratin Therapy S8590

Prostownica Remington Keratin Therapy S8590 to doskonała propozycja dla wymagających włosów oraz właścicielek, które mają dosyć tanich i nieskutecznych prostownic. Omawiana prostownica doskonale sprawdzi się zarówno przy codziennym prostowaniu włosów, jak i przy stylizacjach na wyjątkowe okazje. Prostownica mimo sporej ceny posiada wiele pochlebnych opinii użytkowniczek, które chwalą sobie jej działanie.

Prostownica Remington Keratin Therapy S8590

Prostownica Remington Keratin Therapy S8590 – specyfikacja
5 1