Prostownica Philips HP8372/00 – specyfikacja

Prostownica Philips HP8372/00 to urządzenie z najwyższej półki. Producent wyposażył sprzęt w całą masę technologii i rozwiązań, które służą jeszcze lepszemu, bezpieczniejszemu i skuteczniejszemu stylizowaniu włosów. Prostownica Philips HP8372/00 zdobywa bardzo dobre oceny wśród konsumentek. Poniżej prezentujemy podstawową specyfikację tego urządzenia.

Specyfikacja prostownicy Philips HP8372/00:

Philips HP8372/00

 • Zakres temperatur: 150 – 200 stopni Celsjusza
 • Stopnie regulacji temperatury: płynna
 • Napięcie: 230 V
 • Rodzaj płytek: ceramiczne
 • Funkcje/technologia: szybkie nagrzewanie, ceramiczne płytki, technologia MoistureProtect, wyświetlacz

Prostownica Philips HP8372/00 oferuje dużą ilość funkcji oraz technologii, które ułatwiają stylizowanie włosów. Sprzęt sprawia, że nasze włosy są bezpieczne podczas stylizacji i zachowują niesamowity wygląd przez długi czas. Zdecydowanie mogą podobać się duże możliwości konfiguracji urządzenia i możliwość dopasowywania go do każdego rodzaju włosów. Poniżej podajemy podstawowe funkcje oraz cechy tej wysokiej klasy prostownicy.

Ceramiczne płytki ujemnie naładowane

Prostownica Philips HP8372/00 posiada ceramiczne płytki, które chronią włosy od uszkodzenia. Stylizowanie odbywa się przy mniejszym niż w standardowych prostownicach nacisku, dzięki temu włosy są jeszcze bardziej chronione od uszkodzeń mechanicznych oraz przegrzania.

Płytki posiadają naładowane ujemnie jony, dzięki czemu włosy podczas prostowana nie elektryzują się, poprawia się ich stan oraz stają się bardziej lśniące i gładkie.

Powłoka płytek ceramicznych pokryta jest kreatyną, która podczas pracy urządzenia, wnika do włosów, wzmacniając je oraz poprawiając ich wygląd.

Czujnik temperatury i wilgotności włosów

Dzięki niemu nasze włosy chronione są od spalenia. Umieszczony jest w górnej płycie prostownicy i wykrywa nawilżenie włosów. W ten sposób reguluje temperaturę urządzenia, dostosowując ją do wilgotności włosów. Dzięki temu chroni je od poparzeń i uszkodzenia.

Szybkie nagrzewanie i bezpieczne wyłączanie

Prostownica Philips HP8372/00 nagrzewa się w niespełna 15 sekund od momentu włączenia. Poza tym oferuje zabezpieczenie w postaci wyłączenia urządzenia po przekroczeniu odpowiedniego czasu działania. Dzięki tym funkcjom korzystanie ze sprzętu jest nie tylko energooszczędne, ale również bezpieczne.

Płynna regulacja temperatury

Prostownica Philips HP8372/00 pozwala na płynne regulowanie temperatury z zakresu od 150 do 200 stopni Celsjusza. Regulacja odbywa się cyfrowo. W ten sposób idealnie dopasujemy temperaturę, w której nasze włosy będą stylizowane.

Zalety prostownicy Philips HP8372/00

 • jakość wykonania
 • wygląd;
 • funkcjonalność;
 • krótki czas nagrzewania;
 • skuteczna jonizacja;
 • bezpieczna dla włosów

Wady prostownicy Philips HP8372/00

 • stosunkowo duża cena.

Podsumowanie prostownicy Philips HP8372/00

Prostownica Philips HP8372/00 to sprzęt z wyższej półki. Dzięki ciekawemu designowi przypada do gustu większości użytkowniczek, a duża ilość nowoczesnej technologii sprawia, że stylizowane włosy są bezpieczne, a cały proces szybki i wydajny. Prostownica Philips HP8372/00 chroni włosy przed elektryzowaniem, uszkodzeniami mechanicznymi oraz spaleniem. Sprzęt posiada wiele pozytywnych opinii wśród konsumentek, a także jest często rekomendowaną prostownicą z wyższej półki cenowej.

Prostownica Philips HP8372/00

Prostownica Philips HP8372/00 – specyfikacja
5 1