Premiera GTA 5 znów przesunięta

Studio Rockstar najwyraźniej testuje cierpliwość swoich fanów. Premiera GTA V została znów przesunięta. Tym razem ostateczną datą, kiedy będzie można nabyć grę zarówno w wersji pudełkowej jaki i sieciowej jest 14 kwietnia, a powodem opóźnienia ma być chęć jak najlepszego przygotowania gry nim trafi ona w ręce spragnionych graczy.

gta V

Chyba najbardziej oczekiwana premiera tego roku znów zmieniła swoją datę. Grand Theft Auto V w wersji na PC początkowo miała trafić na sklepowe półki 27 stycznia. Niestety wraz z informacją o wymaganiach sprzętowych dowiedzieliśmy się o opóźnieniu premiery na 24 marca. Teraz studio Rockstar donosi o kolejnej zmianie planów – GTA V ma zadebiutować na naszych komputerach dopiero 14 kwietnia.

Być może nie jest to znaczący poślizg, jednak na pewno niejednemu podniósł ciśnienie. Najwierniejsi fani, którzy złożyli pre-order gry może zostaną trochę udobruchani – w ramach rekompensaty otrzymają wirtualne 200 tysięcy dolarów, które będą mogli wydać w trybie multiplayer.

Co jest powodem takiego opóźnienia? Studio Rockstar przeprasza wszystkich graczy, niecierpliwie czekających na powrót do Los Santos. Jako powód przełożenia premiery podaje potrzebę czasu na odpowiednie doszlifowanie gry. Po za tym chcą również dopracować tryb Haists, który pozwoli na przeprowadzanie serii napadów i kradzieży w cztero osobowych zespołach w trybie kooperacji.

Twórcy podkreślają także, że wersja GTA V na PC ma być najbardziej zaawansowana pod względem zarówno graficznym jak i technicznym ze wszystkich stworzonych do tej pory produktów. Jak sądzicie, czy screenshoty udostępnione przez Rockstar mogą potwierdzić te słowa?

 

actual_1424789912

gta V

actual_1424789858

Premiera GTA 5 znów przesunięta
Oceń post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *