Pralka Miele WMV 960 WPS recenzja, dane techniczne, mocne strony

Najnowszy model pralki firmy Miele tj. WMV 960 WPS wprowadza bezprecedensową kombinację wydajności zużycia wody i energii, właściwości czyszczących oraz komfortu użytkownika. Sprzęt ten został nawet okrzyknięty przez speców od reklamy w Niemczech jako najlepsza pralka w historii.  Rzeczywiście pralka oferuje wiele rewolucyjnych innowacji, które sprawiają, że pranie jest jeszcze efektywniejsze i wygodniejsze. Pralkę cechuje także bardzo długa żywotność.

Funkcjonalność

Pralka jest prostsza w obsłudze niż kiedykolwiek wcześniej, a to za sprawą nowej koncepcji interfejsu użytkownika. Dzięki wyświetlaczowi Touchtronic nie ma konwencjonalnych przycisków, płytka zaś jest lekko pochylona do konsoli, co umożliwia bardzo ergonomiczną pracę. Maszyna zawiera wiele zaawansowanych innowacji i inteligentnych technologii.

Pralka bardzo dobrze czyści wszelkiego typu materiały, świetnie nadaje się do wyprania wełny, jedwabiu, poduszek, kołder i zasłon i wielu innych. Swoją rolę spełniają także dedykowane funkcje takie jak:

  • Opcja „Plamy”, która jest dostępna dla aż 23 różnych rodzajów plam. Dzięki tej funkcji można zmyć nawet bardzo oporne plamy.
  • Funkcja „SteamCare” delikatnie wygładza tekstylia po zakończeniu prania. W wyniku czego zmniejszenia się długość prasowania nawet o 50%, a niektóre materiały tekstylne nawet nie wymagają prasowania.
  • Tryb Miele „Wash Assistant” jest idealny, jeśli ma się wątpliwości, na który program należy się zdecydować. Wystarczy wybrać typ tkaniny, stopień zabrudzenia, kolor a pralka automatycznie ustali odpowiedni program.
  • Funkcja EcoFeedback pomaga użytkownikom zaoszczędzić cenne zasoby. Przed rozpoczęciem programu użytkownicy mogą sprawdzić prognozy dotyczącej zużycia wody i energii dla wybranego programu.
Miele WMV 960 WPS recenzja
Zobacz produkt w sklepie morele.net

Bezpieczeństwo i żywotność

WMV 960 WPS cechuje się złożoną kombinacją funkcji bezpieczeństwa, która skutecznie chroni użytkownika przed potencjalnym uszkodzeniem ciała, ubrań czy też samej pralki. Obejmują one elektroniczną blokadę zabezpieczającą, która uniemożliwia użytkownikowi kontakt z gorącą wodą lub ruchomym bębnem w trakcie używania programu oraz kilka innych zabezpieczeń.

Pralka została zaprojektowana i przetestowana pod kątem żywotności 20 lat przy normalnym użytkowaniu domowym. Przykładami wysokiej jakości i trwałych komponentów używanych w maszynie są: pojemnik ze stali nierdzewnej, żeliwna przeciwwaga i w pełni emaliowany przednia część maszyny, w zasadzie jednak każdy element pralki jest stworzony z materiałów najwyższej jakości. Generalnie wszystkie produkty firmy Miele cechuje ponadprzeciętność żywotność, jednak model WMV 960 WPS może przetrwać nawet dziesięciolecia!

Ze względu na najnowszą technologię, długą żywotność i różnorodne zastosowania, kupno tej pralki to świetny pomysł. Z pewnością na rynku znajdziemy tańsze urządzenia niż WMV 960 WPS, to jednak kupno tego modelu należy uznać za doskonałą inwestycję, który spłaci się niższymi rachunkami, oraz brakiem konieczności kupienia nowej pralki przez wiele lat.

Innowacje

W pralce znajdziemy wiele nowinek technologicznych, do których zalicza się:

  • Zintegrowany system detergentu TwinDos, który dozuje składniki we właściwym czasie podczas procesu prania.
  • System PowerWash zapewniający, że detergent jest w pełni wykorzystywany, a wydajność zmywania znacznie większa.
  • „QuickPowerWash” gwarantujący dobre właściwości pracy, w okresie krótszym niż 60 minut.

Osiągi

Maksymalna prędkość wirowania tej pralki wynosi 1600 obr./min. Maszyna osiągnęła 5-gwiazdkowe wskaźniki zużycia wody i energii. Sam sprzęt jest zaś bardzo pojemny. Dodatkowo pralka oferuje także automatyczne rozpoznawanie obciążeń bębna. Następnie je analizuje, aby zapewnić, że nie będzie zużywać więcej wody i energii, niż jest to konieczne do osiągnięcia doskonałych wyników czyszczących. WMV 960 WPS to więc bardzo ekologiczny sprzęt, którego używanie przyczyni się do obniżenia rachunków za prąd.

Zalety Wady
Co najmniej 20 letnia żywotność Brak
Multum innowacji technologicznych
Radzi sobie nawet z najbardziej opornymi plamami
Wysoka energooszczędność
Wiele funkcji i trybów prania
Wysokie bezpieczeństwo
Intuicyjny interfejs

Polecane pralki z serii Miele WMV 960 WPS

Pralka Miele WMV 960 WPS recenzja, dane techniczne, mocne strony
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *