Odkurzacz Zelmer Jupiter ZVC425HT – specyfikacja, worki

Odkurzacze od firmy Zelmer są jednymi z popularniejszych urządzeń na rodzimym rynku. Obecnie firma posiada wiele serii wyposażonych w różnorodne produkty. W tym tekście skupimy się na odkurzaczu Zelmer serii Jupiter ZVC425HT. Opiszemy jego specyfikację, funkcje i specjalne opcje- w tym moc ssania oraz skupimy naszą uwagę na workach- opiszemy kompatybilne rozwiązania do odkurzacza Jupiter ZVC425HT.

Specyfikacja odkurzacza Zelmer Jupiter ZVC425HT

Zelmer Jupiter ZVC425HT

Odkurzacz Zelmer Jupiter ZVC425HT to niezawodna konstrukcja wyposażona w filtr HEPA H13, schowek na akcesoria, turboszczotkę i wiele innych akcesoriów. Sprzęt doskonale nadaje się do odkurzania dużych powierzchni i będzie nieocenioną pomocą przy sprzątaniu dużych i mniejszych mieszkań. Poniżej prezentujemy podstawową specyfikację tego odkurzacza.

 • Moc wejściowa: 1000 W
 • Poziom hałasu: 78 dB
 • Filtr: antyalergiczny HEPA H13
 • Rodzaj worka: papierowy
 • Pojemność worka: 4 litry
 • Zasięg pracy: 9 m
 • Klasa energetyczna: B
 • Roczne zużycie energii: 33,6 kWh

Klasa A skuteczności odkurzania

Zelmer Jupiter ZVC425HT to wielofunkcyjny i skuteczny odkurzacz, który z łatwością radzi sobie zarówno z dywanami, jak i twardymi powierzchniami. Urządzenie pracuje w klasie A skuteczności odkurzania podłóg, dzięki czemu bez problemu zbierze brud nawet z trudno dostępnych szczelin.

Klasa A reemisji kurzu

Antyalergiczny filtr HEPA H13 zadba o zdrowie alergików oraz dzieci. Zelmer Jupiter ZVC425HT posiada klasę A reemisji kurzu, czyli wzbijanie się drobin w powietrze podczas odkurzania jest znikome, a także filtr zbiera wszystkie bakterie i wirusy.

Praktyczne wyposażenie

Dzięki turboszczotce z kręcącym się wałkiem będącej w standardowym wyposażeniu odkurzacza usuwanie sierści z dywanów i podłóg będzie niezwykle proste. Producent zadbał, aby odkurzacz nie rysował podłóg. Miękkie kółeczka sprawią, że odkurzanie będzie cichsze i bezpieczniejsze.

Moc ssania odkurzacza Zelmer Jupiter ZVC425HT

Zelmer Jupiter ZVC425HT

Wraz z nowymi przepisami, producenci nie mają obowiązku określania mocy ssania odkurzaczy. Zamiast tego, skuteczność odkurzania określa się poprzez klasy efektywności odkurzania, które znajdują się na etykietach energetycznych.

Odkurzacz Zelmer Jupiter ZVC425HT spełnia klasę C skuteczności zbierania kurzu z dywanu oraz klasę A zbierania kurzu z podłogi twardej. Oznacza to, że skuteczność odkurzania dywanów przez sprzęt wynosi co najmniej 85%, natomiast odkurzanie podłóg może odbywać się ze skutecznością co najmniej 91%. Są to całkowicie wystarczające wartości, które pozwolą nam bezproblemowo używać odkurzacza nawet na najtrudniejszych powierzchniach.

Worki do odkurzacza Zelmer Jupiter ZVC425HT

Odkurzacz Zelmer Jupiter ZVC425HT wyposażony jest w wymienne worki papierowe. Model worka określany jest kodem ZVCA300B i posiada pojemność 4 litrów. Papierowe worki świetnie utrzymują zebrane wewnątrz zanieczyszczenia. Zwykle worki do odkurzaczy ZVCA300B sprzedawane są wraz z filtrem wlotowym, który dodatkowo chroni silnik odkurzacza.

Plusem worków papierowych jest odpowiednie dopasowywanie ich do kształtu pojemnika, a wraz z zapełnianiem, nie tracimy mocy ssącej. Możemy rozróżnić worki kompatybilne z odkurzaczem na worki syntetyczne wielowarstwowe lub tradycyjne worki papierowe. Te pierwsze są mocniejsze, bardziej higieniczne i wytrzymują dłużej. Worki papierowe są natomiast tańsze w użyciu. Oczywiście zarówno worki papierowe, jak i syntetyczne są jednorazowego użytku.

Jeżeli zależy Ci na stosunkowo rzadkiej wymianie worków w odkurzaczu, maksymalnej higienie i lepszym filtrowaniu kurzu wybierz worki syntetyczne. Jeśli główną zaletą jest dla Ciebie niska cena, wówczas warto zdecydować się na worki papierowe.

Zalety odkurzacza Zelmer Jupiter ZVC425HT

 • duża pojemność worka (4l);
 • filtr HEPA H13 zatrzymujący 99,95% zanieczyszczeń;
 • schowek na akcesoria w obudowie odkurzacza;
 • wytrzymały wąż wzmocniony oplotem z jedwabnej nici;
 • wiele akcesoriów do wyboru;
 • 4 lata gwarancji producenta;
 • stosunek ceny do jakości.

Wady odkurzacza Zelmer Jupiter ZVC425HT

 • duża waga;
 • niska kultura pracy;
 • podatna na uszkodzenia obudowa.

Podsumowanie odkurzacza Zelmer Jupiter ZVC425HT

Omawiany w tekście odkurzacz to idealna propozycja dla wszystkich, którzy nie lubią przepłacać i cenią sobie funkcjonalność. Sprzęt jest nieco ciężki na tle konkurencji, a także generuje stosunkowo dużo hałasu, mimo to jest doskonałą propozycją odkurzacza do codziennego użytku.

Odkurzacz Zelmer Jupiter ZVC425HT


Odkurzacz Zelmer Jupiter ZVC425HT – specyfikacja, worki
5 (100%) 1 vote

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *