Odkurzacz Zelmer Aquos ZVC722ST – specyfikacja, worki

Odkurzacz Zelmer Aquos ZVC722ST to wielofunkcyjny sprzęt, który pozwala nam na wybór metody odkurzania. Możemy używać go jako tradycyjnego odkurzacza workowego lub skorzystać ze specjalnego filtra wodnego, dzięki któremu zanieczyszczenia trafią do zbiornika z wodą. Odkurzacz Zelmer Aquos ZVC722ST to idealna propozycja dla alergików oraz osób lubiących mieć wolny wybór podczas sprzątania. Poniżej prezentujemy podstawową specyfikację odkurzacza Zelmer Aquos ZVC722ST.

Specyfikacja odkurzacza Zelmer Aquos ZVC722ST

Zelmer Aquos ZVC722ST

 • Moc wejściowa: 1600 W
 • Filtr: wodny/ HEPA H10
 • Rodzaj worka: papierowy/ pojemnik wodny
 • Pojemność worka: 3 litry
 • Pojemność zbiornika na wodę: 4 l
 • Zasięg pracy: 9 m

Zelmer Aquos ZVC722ST jest ciekawą propozycją wielofunkcyjnego odkurzacza z możliwością wyboru miejsca składowania zanieczyszczeń. Wyposażony jest w nowoczesne i wydajne filtry, pozwoli na usunięcie nie tylko zanieczyszczeń w formie pyłu, ale również rozlanych płynów i błota. Nie musimy przejmować się wymianą worków, a duża ilość akcesoriów do odkurzania umożliwi lepiej dopasować odkurzanie do sytuacji. Poniżej przedstawiamy podstawowe cechy i opcje odkurzacza Zelmer Aquos ZVC722ST.

Wybór miejsca składowania kurzu

Sprzęt jest kompaktowym i lekkim odkurzaczem. Nie przeszkadza to jednak w możliwości wybierania miejsca, w którym będziemy składować kurz. Producent umożliwił nam klasyczne odkurzanie do papierowego worka o pojemności 3 litrów lub przy stosowaniu skutecznego filtra wodnego do 4 l zbiornika. Filtr wodny nawilża kurz, dzięki czemu nie powoduje jego reemisji.

Funkcjonalność

Odkurzacz Zelmer Aquos ZVC722ST oferuje ponad przeciętną funkcjonalność. Poza klasycznymi możliwościami skutecznego zbierania kurzu i innych zanieczyszczeń z dywanów i podłóg twardych możemy za jego pomocą zbierać rozlaną wodę i inne płyny, odkurzać na sucho, odkurzać w trybie workowym lub bezworkowym, zwracać ciąg powietrza, czyścić mokre i suche błoto na podłodze.

Dodatkowy osprzęt

Zelmer Aquos ZVC722ST w zestawie posiada neutralizator piany, rurę teleskopową, przyssawkę, dzięki której usuniemy płyny, przyssawkę szczelinową, ssawko-szczotkę z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotkę małą, turboszczątkę, wąż ssący oraz szczotkę do parkietów.

Moc ssania odkurzacza Zelmer Aquos ZVC722ST

Zelmer Aquos ZVC722ST

Moc ssania w odkurzacz określana jest obecnie przez moc wejściową oraz klasę skuteczności odkurzania na powierzchniach twardych, oraz dywanach.

W odkurzaczu Zelmer Aquos ZVC722ST na pojęcie mocy ssania składa się maksymalny przepływ powietrza i moc wejściowa. Producent nie podaje innych parametrów związanych ze skutecznością odkurzania. Niemniej, Zelmer Aquos ZVC722ST dzięki maksymalnej dopuszczonej do użytku mocy silnika (1600 W) oraz przepływie powietrza na poziomie 30 l/s odkurzacz jest jednym z bardziej wydajnych na rynku urządzeń do domowych zastosowań.

Worki do odkurzacza Zelmer Aquos ZVC722ST

Odkurzacz Zelmer Aquos ZVC722ST może być stosowany w systemie bezworkowym oraz workowym. Jeżeli zdecydujemy się na odkurzanie wodne, wówczas konieczność wymiany worków zastąpiona jest przez konieczność regularnego opróżniania i czyszczenia pojemnika, w którym zbierane są zanieczyszczenia. Jeżeli interesuje nas praca z workiem, wówczas musimy zaopatrzyć się w worki o pojemności 3 litrów. Odkurzacz Zelmer Aquos ZVC722ST współpracuje z workami papierowymi.

Worki papierowe podczas używania nie zmniejszają mocy urządzenia oraz pozwalają w pełni wykorzystać przestrzeń na zanieczyszczenia w odkurzaczu. Do sprzętu Zelmer Aquos ZVC722ST pasują worki syntetyczne wielowarstwowe lub tradycyjne worki papierowe.

Worki papierowe są tańsze w kupnie, jednak posiadają gorsze parametry. Worki syntetyczne doskonale sprawdzają się, gdy zależy Ci na rzadkiej wymianie worków w odkurzaczu, maksymalnej higienie i lepszym filtrowaniu kurzu.

Zalety odkurzacza Zelmer Aquos ZVC722ST

 • bardzo wydajny;
 • oferuje dużą funkcjonalność;
 • dobrze wyposażony;
 • wysoki poziom higieny filtra wodnego;
 • 4 lata gwarancji producenta;
 • wysoki stosunek ceny do jakości.

Wady odkurzacza Zelmer Aquos ZVC722ST

 • głośna praca;
 • mała pojemność zbiornika na kurz;
 • nieco skomplikowane czyszczenie zbiornika wodnego.

Podsumowanie odkurzacza Zelmer Aquos ZVC722ST

Odkurzacz Zelmer Aquos ZVC722ST to doskonała propozycja dla alergików oraz wszystkich, którzy stawiają higienę odkurzania na najwyższym poziomie. Duża funkcjonalność, wiele akcesoriów w zestawie oraz jednoczesne niewielkie gabaryty sprawiają, że odkurzacz jest uniwersalnym i godnym polecenia urządzeniem.

Odkurzacz Zelmer Aquos ZVC722ST

Odkurzacz Zelmer Aquos ZVC722ST – specyfikacja, worki
4 (80%) 2 votes

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *