Nawigacja TomTom Start 25 M EU Europa – specyfikacja techniczna

Urządzenie nawigacyjne TomTom Start 25 M EU Europa to sprzęt mocno uproszony zarówno w funkcjonalności, jak i obsłudze. Przeznaczony jest dla osób, które po raz pierwszy stykają się z nawigacją samochodową.

TomTom Start 25 M EU Europa posiada intuicyjne menu oraz same najpotrzebniejsze opcje i funkcjonalności, dzięki czemu korzystanie z niego będzie proste i przyjemne. Urządzenie oferuje dokładne mapy zarówno Polski, jak i Europy, a także elegancki wygląd i czytelny ekran.

Do tego dochodzi przystępna cena, w której otrzymujemy nie tylko samą nawigację z dużym 5-calowym ekranem, ale również obszerne i szczegółowe mapy z dożywotnią subskrypcją, a także zintegrowany uchwyt, dzięki któremu łatwo zamocujemy sprzęt w samochodzie.

Nawigacja wyposażona została w technologię IQ Routes, która pozwala skutecznie wyznaczać najlepszą trasę. Firma TomTom preinstalowała w urządzeniu swój najnowszy, autorski system operacyjny.

TomTom Start 25 M EU Europa

Specyfikacja techniczna TomTom Start 25 M EU Europa

  • Mapy: Europa, Polska
  • Funkcje: Ostrzeżenie o przekroczeniu prędkości, informacje o fotoradarach, asystent pasa ruchu i parkowania, komunikaty głosowe, informacje o punktach POI, wyznaczanie trasy
  • Wyświetlacz: 5-calowy, dotykowy
  • Interfejsy: Jack audio 3,5mm, mini USB, czytnik kart SD
  • Wymiary: 92 x 134 x 20 mm, 216 gramów wagi
  • Akcesoria w zestawie: ładowarka samochodowa, zintegrowany uchwyt

Polecane nawigacje GPS TomTom

Nawigacja TomTom Start 25 M EU Europa – specyfikacja techniczna
5 1