Najtańszy tablet jaki wybrać? Polecane modele do 200 zł.

Na rynku komputerowym mamy do czynienia z nowymi produktami, ofertą konkurencyjnych firm. Dodatkowo widoczny jest ogólny spadek cen technologii. To wszystko wpływa na możliwość wyszukania Tabletu w ekonomicznych cenach, które będą spełniać podstawowe wymagania klienta.

Oczywiście będzie on posiadał o wiele mniej możliwości od najnowszych tabletów, z wyższej półki cenowej. Pewne aplikacje i gry wymagają większego zużycia procesora.

Dla kogo tani Tablet?

Podstawowy tablet jest skierowany dla osób, które potrzebują go w celu korzystania z poczty elektronicznej, oglądania filmów, czytania ebooków, używania popularnych aplikacji. Nie zauważymy tak wiele różnic związanych z użytkowaniem takiego tabletu, a droższego.

Podczas zakupu taniego tabletu zwracaj uwagę na takie czynniki, jak:

Odpowiedni sprzedawca

Jest możliwość importowania tanich tabletów z Chin, jak i bezpośrednio w sklepach interentowych. Bezpieczniejszym rozwiązaniem to ofert polskich sprzedawców, którzy zapewniają nam gwarancję, pewną dostawę i zwroty.

Parametry

Chip, prędkość, RAM. Podstawowy procesor to minimum dual core od 1.1 GHz. Korzystanie nawet z kilku aplikacji na raz nie wpłynie na spowolnienie systemu. Dodatkowo GPU tabletu powinno pochodzić od znanego producenta, ponieważ jego praca jest bardziej wydajna. Natomiast pamięć Ram powinna wynosić przynajmniej 1 GB.

Najtańszy tablet

Ekran

Najlepiej wyszukać w pełni dotykowy, jak i z zastosowaniem technologii IPS. Minimalna rozdzielczość 1200×800 px. Mniejsze tablety mogą posiadać rozdzielczość 800×480 px.

System operacyjny

Wszystkie tanie tablety posiadają system Android. W droższych tabletach pojawiają się systemy iOS oraz Windows. Warto dowiedzieć się, do jakiej wersji będziemy mogli zaktualizować system.

Zalety taniego tabletu:

  • podstawowe parametry, pozwalające na swobodne korzystanie z urządzenia,
  • wystarczający aparat, złącza, łączność i pamięć magazynowania,
  • odpowiedni rozmiar, waga i bateria,
  • gwarancja producenta.

Polecane tanie tablety


Najtańszy tablet jaki wybrać? Polecane modele do 200 zł.
3.7 (73.33%) 3 votes

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *