Najlepsze gry dla dziecka na Playstation 4 – najlepsze gry na prezent.

Wybierając grę dla naszego dziecka na konsole PlayStation 4, musimy zwrócić uwagę na kilka cech, które powinna posiadać gra. Przy wyborze gry należy sprawdzić, jaka klasyfikację wiekową posiada dana gra, aby nie była przeznaczona wyłącznie dla dorosłych graczy. Jest wiele gier które łącza w sobie cechy nauki oraz zabawy. Poniżej zaprezentujemy najlepsze gry dla dziecka na konsolę PlayStation 4.

 

Najlepsze gry na PlayStation 4 dla dziecka.

Singstar Kraina Lodu 699165_0_f   
Singstar jest to seria gier karaoke przeznaczona na konsole PlayStation. Jest to dobra propozycja dla dzieci lubią dużo śpiewać. W tej części SingStar będziemy mieć do dyspozycji piosenki z animacji Disneya cieszącą się ogromną popularnością na całym świecie. Singstar ze ścieżką dźwiękową z krainy idealnie nadaję się na prezent pod choinkę na zbliżające się święta. Taki rodzaj gry rozwija umiejętność śpiewania. Dziecko, które dostanie taką grę na pewno ucieszy się z takiego prezentu. Gra posiada klasyfikacje PEGI 3.
Angry Birds Star Warscover_large
Jest to gra z gatunku gier zręcznościowych z logicznymi elementami. W tej części gracz przeniesie się do uniwersum gwiezdnych wojen. W rozgrywce gracz toczy wirtualną walkę pomiędzy ptakami a zielony świnkami. Gra polega na wystrzeliwaniu ptaków z procy i eliminowaniu zielonych świnek. Nie tylko otoczenie czerpię inspiracje z gwiezdnych wojen, ale też bohaterowie nawiązują do tytułowych bohaterów m.in. do Luka Skywalkera oraz Chewbacca. Gra jest przeznaczona dla najmłodszych i posiada klasyfikację PEGI 3.

697512_8_fLittleBigPlanet 3
LittleBigPlanet 3 to kolejna odsłona części bardzo popularnej platformówki stworzonej przez studio Media Molecule. W grze mamy możliwość tworzenia własnych poziomów oraz mini gier. Podobnie jak w poprzednich częściach mamy dostępną tez kampanię dla jednego gracza, która nasz przenosi do nowego świata. W najnowszej części przenosimy się na planetę bunkum. Głównym bohaterem gry jest SackBoy oraz jego przyjaciele. Jest to typowa platformówka 2,5D, która po podłączeniu do internetu konsoli daje nam możliwość poprania setek tysięcy poziomów przygotowanych przez innych graczy. Pozwoli nam to na praktycznie nieskończony czas rozgrywki. Gra posiada klasyfikację PEGI 7.

Lego Movie Videogame.10832070-1385575915-641510
Jest to gra z gatunku akcji rozgrywająca się w świecie zbudowanym z klocków lego. Gracz wciela się w postać z filmu Emmeta, który zostaje mianowany superbohaterem. Jego celem jest ocalenie pozostałych ludzików LEGO przed zagładą. Cała akcja toczy się na 15 różnorodnych poziomach. Gra posiada klasyfikacje PEGI 7.

661005_5_fPlants vs Zombies Garden Warefare
Gra z serii, która cieszy się wielką popularnością polegająca na walce roślin z zombie. Jest to gra z gatunku wojny pozycyjnej. W grze wcielamy się w roślinę i odpieramy falę ataków zombie. W grze mamy dostępny tryb wieloosobowy do 24 graczy. Plants vs Zombies łączy w sobie elementy klasycznej strzelanki wraz z dawką dobrego humoru. Zakupienie tej gry dziecku gwarantuje zadowolenie i będzie cieszyć przez wiele godzin zmagań między roślinami a zombie. Gra posiada klasyfikacje PEGI 7.

 

 

Więcej gier znajdziesz na morelenet

Najlepsze gry dla dziecka na Playstation 4 – najlepsze gry na prezent.
5 1