Jaka konsola do gier? Która wybrać?

Rynek konsolowy jest zdominowany przez dwie firmy, a mianowicie Sony oraz Microsoft. To pomiędzy nimi trwa największa walka o klienta. W internecie nie brakuje zwolenników jednej i drugiej firmy, a same konsole są bardzo zbliżone do siebie.

Wybór pomiędzy nimi jest trudny, ponieważ sprzęty te mają bardzo mało cech wyróżniających. Gdybyśmy mieli szukać tego jednego elementu, który odróżnia obie konsoli, są nimi ekskluzywne gry. Na Xbox One przyjdzie nam zagrać w takie tytuły, jak: Forza Motorsport 6, Quantum Break, Halo 5 Guardians czy Kinect Sports Rivals. PlayStation 4 pod względem unikatowych gier dla tej konsoli nie jest pod żadnym względem gorsze, ponieważ wydano na nie takie produkcje jak: Bloodborne, Ratchet & Clank, Uncharted 4: Kres Złodzieja czy The Order: 1886.

Niezależnie od tego jaką konsole wybierzesz, to będziesz mógł grać w najnowsze produkcje na wysokim poziomie, ponieważ tytuły multiplatformowe od dużych producentów wychodzą jednocześnie na obu sprzętach. Przy wyborze konsoli do grania należy kierować się przede wszystkim tym, które gry ekskluzywne przypadną Ci najbardziej do gustu.

Konsola do gier

Jaka konsola do gier? Która wybrać?
5 2
Gazetka Morele.net
Poznaj wyjątkowe ekspresy Nespresso, teraz w promocji do 100 złotych taniej