Najdroższy telewizor na świecie – Ile kosztuje? Jak wygląda?

LG zaprezentowała najdroższy telewizor na polskim rynku. W Polsce dostępne w sprzedaży są tylko dwie sztuki. Wartość 105 calowego telewizora wynosi 350tys zł. W poniższym artykule przedstawimy co skrywa w sobie najdroższy telewizor w Polsce i zobaczymy jak wygląda.

Telewizor o przekątnej 105 cali został wyposażony w zakrzywiony wyświetlacz LED Plus o rozdzielczości 512×2160 (21:9). Obsługa telewizora jest dziecinnie prosta, poprzez zainstalowany autorski system SmartTV webOS. W środku znajdziemy procesor obrazu Tru ULTRA HD Engine Pro, który będzie generował niesamowitą jakość obrazu. Dodatkowo znajdziemy tutaj True 4K Engine Pro, które będzie eliminować zakłócenia wizualne z niższej rozdzielczości podnosząc dany materiał do rozdzielczości 5K. Za generowanie obrazu 3D będzie odpowiadać technologia Polaryzacyjna FPR. Użytkownik ma możliwość konwersji obrazu 2D do 3D lub 3D do 2D. W zestawie znajdziemy 2 pary okularów polaryzacyjnych CINEMA 3D.

Polecane najdroższe telewizory

Za dźwięk wydobywający się z telewizora odpowiedzialna jest firma Harman/Kardon. LG 105UC9V posiada technologię ULTRA Surround wykorzystując 7.2 kanałowe głośniki o mocy RMS 150W. Uruchamiając nasz ulubiony film w salonie możemy się poczuć jak w Sali kinowej.

Zobacz jak wygląda najdroższy telewizor w Polsce:

najdroższy telewizor

Zobacz najdroższe telewizory w morele.net

Najdroższy telewizor na świecie – Ile kosztuje? Jak wygląda?
5 1
  • gość

    Może i fajny, ale z wyższej półki wolę Panasonic CX800. Ma wszystkie cechy super tv, zbiera świetne opinie w tesatch a nie kosztuje majątku i nie zajmuje całej ściany 🙂