Myszka Ozone Exon F60 Origen – specyfikacja techniczna

Firma Ozone zaprezentowała swoją kolejną serię gamingową sprzętu peryferyjnego. Poza słuchawkami Ozone Ekho H80 Origen, znajdziemy w niej również gamingową myszkę dla graczy (i nie tylko).

Urządzenia z serii świetnie współgrają ze sobą pod względem designu oraz prezentowanej klasy. Świetna jakość, specyfikacja i bardzo ciekawe wzornictwo sprawiają, że żaden gracz nie przejdzie wobec nich obojętnie.

W tekście skupimy się na myszce Ozone Exon F60 Origen. Ten niezwykle szybki gryzoń może pochwalić się rozdzielczością do 7 tysięcy DPI. Twórcy zaimplementowali optyczny sensor Pixart PMW3310oraz technologię Lighting FX, która wraz z programowalnymi diodami LED pozwoli na doskonałe spersonalizowanie myszy.

Kolor diod możemy dowolnie zmieniać spośród 16,8 milionów kolorów z całej palety RGB. Podświetlenie znajdziemy na bocznej części scrolla, a także w dolnej części myszy z przodu w prawym rogu, z tyłu przy podstawie kciuka, a na środku znajduje się spore podświetlane logo producenta.

Ozone Exon F60 Origen specyfikacja

Maksymalną precyzję zapewnia ergonomiczny kształt i antypoślizgowy, matowy materiał, którym powleczona jest zewnętrzna powierzchnia myszki Ozone Exon F60 Origen. Po lewej stronie myszy znajdziemy dwa funkcyjne, programowalne przyciski. Rozdzielczość możemy zmieniać podczas gry za pomocą przycisku na górze myszy, umieszczonym za wygodnym, szerokim i antypoślizgowym scrollem. Przyciski możemy programować dzięki dostarczonemu wraz z produktem autorskiemu oprogramowaniu.

Mysz przeznaczona jest dla praworęcznych graczy. Waga myszy wynosi zaledwie 94 gramów, natomiast z kablem 131 gramów. Mysz posiada aż osiem programowalnych przycisków. Częstotliwość myszy to 125/250/500/10000 Hz. Sprzęt kompatybilny jest z systemami Windows. Wymiary Ozone Exon F60 Origen to 128,20 x 79,90 x 42, 75 mm. Do PC’ta podłączymy ją za pomocą przewodu USB.

Mysz gamingowa Ozone Exon F60 Origen posiada również bardzo dobre ślizgacze, które w połączeniu ze specjalną matą gamingową pozwolą na bardzo lekkie, płynne i przewidywalne prowadzenie myszy nawet podczas najbardziej dynamicznych akcji.

Polecane myszki Ozone

Myszka Ozone Exon F60 Origen – specyfikacja techniczna
5 (100%) 1 vote

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *