Laptopy Toshiba Satellite – prezentacja serii.

Toshiba w serii Satellite oferuje użytkownikom zróżnicowane urządzenia do zastosowań biznesowych (Satellite Pro) i ogólnych. Laptopy Satellite wyróżniają się estetycznym wzornictwem. Ich elegancję podkreśla ciemna kolorystyka, płaska klawiatura i wysmuklona obudowa. Całość robi dobre wrażenie, a niższy pułap cenowy umożliwia zakup przyzwoitego sprzętu w dobrej cenie.

Seria Satellite to szeroka gama urządzeń o różnorodnych parametrach i podzespołach. Część z nich wyposażono w procesory AMD (Seria A), część w Intel Core i-3, i-5, a także i-7. W większości modeli zastosowano 4 GB pamięci RAM, z możliwością jej rozbudowy do 16 GB. Ekrany o wielkości 15,6 lub 17,3 cali oferują obraz o rozdzielczości 1366 x 768, 1600 x 900 lub 1920 x 1080. Także rodzaj matrycy jest uzależniony od wybranego modelu. W niektórych będą to matryce IPS, w pozostałych TFT.

W laptopach znalazło się miejsce na liczne porty i złącza. We wszystkich modelach z serii znajdziemy: złącza D-Sub i HDMI, wyjście słuchawkowe/mikrofonowe, porty USB (2.0 i 3.0), czytnik kart pamięci, gniazdo RJ-45 i gniazdo ładowania. Dyski twarde oferują od 500 GB do 1 TB przestrzeni.

Od strony grafiki i jakości obrazu, wiele zależy od wybranego modelu z serii. Część laptopów posiada zintegrowane karty graficzne, niektóre modele wyposażono w rozwiązania dedykowane (AMD Radeon R7 M260 lub AMD Radeon R9 M260), które zdecydowanie podnoszą możliwości urządzeń.

Polecane laptopy z serii Toshiba Satellite

Toshiba Satellite to seria uniwersalna, dostosowana do potrzeb zróżnicowanych użytkowników. Modele Pro oferują nieco lepszą funkcjonalność i jakość wykonania, są szczególnie polecane dla biznesu. Ich zaletą jest większa wytrzymałość zastosowanych materiałów, solidne wykonanie i rozwiązania poprawiające poziom bezpieczeństwa danych.

Laptopy Toshiba Satellite – prezentacja serii.
5 (100%) 1 vote

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *