Laptopy Lenovo Z51-70 – charakterystyka serii

Laptopy z serii Lenovo Z51-70 to wydajne multimedialne komputery osobiste z mocnymi, konfigurowalnymi podzespołami, półmatową matrycą 15,6-cala i ładnym, nowoczesnym wyglądem.

Funkcjonalność serii Lenovo Z51-70

Laptopy Lenovo Z51-70 nastawione są na rozrywkę i doznania audiowizualne zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Świetny ekran z półmatową matrycą i dużą rozdzielczością pozwoli cieszyć się filmami i grami na najwyższym poziomie.

Za multimedialną funkcjonalność odpowiedzialna jest również mocna karta graficzna, 1 Mpix kamera 3D z technologią Intel RealSense, która pozwoli nie tylko prowadzić wideo-rozmowy, ale również sterować laptopem dzięki mimice i gestom.

Dodajmy do tego wydajne procesory ze stajni Intela, które zadbają o odpowiednią moc obliczeniową. Świetne głośniki stereo JBL z technologią Dolby Home Theater zapewnią dźwięk na najwyższym poziomie, a opcjonalny napęd DVD pozwoli z łatwością odtworzyć filmy i gry na nośnikach fizycznych.

Lenovo Z51-70 seria

Specyfikacja serii Lenovo Z51-70

Laptopy Z51-70 wyposażone w 15,6-calowe ekrany z półmatową matrycą TN są w stanie prezentować treści w jakości Full HD. Dobre kąty widzenia, panoramiczny obraz, świetne odwzorowanie kolorów i wysoki kontrast pozwalają czerpać maksimum przyjemności z oglądania wyświetlanych obrazów.

Mocne procesory Intel Core i3, i5 lub i7 zadbają o dużą wydajność podczas grania w gry, a dedykowana karta graficzna AMD Radeon R9 M375 4 GB zadba o maksymalne ustawienia gier. Wspierając laptop maksymalnie 16 GB pamięci RAM, uzyskamy multimedialny kombajn, któremu nie straszne będą nawet nowsze pozycje i filmy w najwyższej jakości.

Seria Lenovo Z51-70 wyposażona jest w moduły Wi-Fi w standardzie a/c, Bluetooth 4.0, a także porty USB 3.0, 2.0, HDMI, czytnik kart SD, port Ethernet, wyjście VGA i gniazdo audio. Całość zasilana jest baterią o pojemności 41 Wh.

Wygląd serii Lenovo Z51-70

Laptopy Lenovo Z51-70 urzekają nowoczesnym, niebanalnym i jednocześnie eleganckim wyglądem. Cienka pokrywa wykończona jest aluminium odpornym na odciski palców. Wewnątrz sprzęt wygląda nowocześnie, a rozmieszczenie klawiatury i płytki dociskowej jest przemyślane. Czarne klawisze klawiatury prezentują się ciekawie na tle jasnego aluminium.

Polecane laptopy z serii Lenovo Z51-70

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *