Laptopy Lenovo Yoga – specyfikacja techniczna

Laptopy Lenovo z serii Yoga to rozkładane i wielofunkcyjne urządzenia dedykowane przede wszystkim miłośnikom multimedialnej rozrywki. Łatwa zmiana trybu pracy – z laptopa na tablet i odwrotnie – zapewnia wysoki komfort użytkowania.


Laptopy z serii Yoga cieszą także pod względem wizualnym. Kolorowe obudowy i efektowny design zjednają sobie nawet wybrednych estetów. Od strony technicznej, urządzenia te również mają sporo do zaoferowania: procesory i-5 lub nawet i-7, 8GB pamięci RAM i solidne baterie, które pozwalają na kilkugodzinną pracę bez zasilania. Warto również wspomnieć o wygodzie korzystania z dotykowego ekranu.

Laptopy z serii Yoga oferują obraz o odpowiednim nasyceniu i wysokim kontraście. W zależności od wybranego modelu, mamy do czynienia z matrycą TFT lub IPS i ekranem o przekątnej od 11,6 do 15,6 cali i rozdzielczością od 1366 x 768 do 1920 x 1080, a w modelu Yoga 3 Pro rozdzielczość sięga aż 3200 x 1800.

W lekkiej i cienkiej obudowie znalazło się dość miejsca na porty USB (2.0 i 3.0), czytnik kart pamięci, złącze HDMI (w niektórych modelach microHDMI), gniazdo na słuchawki/mikrofon, przyciski do regulacji głośności. Niektóre modele wyposażono również w gniazdo RJ-45. Urządzenia pracują bezprzewodowo w oparciu o Wi-Fi oraz sieć Bluetooth. Wygodna w użytkowaniu jest również podświetlana klawiatura wyspowa. Urządzenie posiada także wbudowany mikrofon oraz kamerę.

Laptopy Lenovo z serii Yoga zostały wyposażone w liczne aplikacje dla różnych trybów pracy. Oprogramowanie Yoga Picks rozpoznaje bieżący tryb użytkowania i sugeruje aplikacje, które najlepiej sprawdzą się w danej sytuacji.

Serię Yoga charakteryzuje dobry balans pomiędzy ceną, funkcjonalnością i jakością wykonania. Poza parametrami technicznymi ważna jest w tym wypadku także estetyka i ergonomia. Aluminiowe obudowy są lekkie i wytrzymałe, a ekrany wybranych modeli pokrywa powłoka antyrefleksyjna. To nie są urządzenia służące jedynie do zabawy i przeglądania sieci, z powodzeniem posłużą także w codziennej pracy i nauce.

Polecane laptopy Lenovo Yoga

Laptopy Lenovo Yoga – specyfikacja techniczna
5 1
przekierowanie do sklepu morele.net
odnośnik prowadzi na stronę sklepu morele.net