Laptopy Lenovo ThinkPad E560 – charakterystyka serii

Seria laptopów Lenovo ThinkPad E560 przeznaczona jest do pracy biurowej, jednak dzięki swojej funkcjonalności i parametrach doskonale sprawdzi się również w domu. Bogata ilość portów, dedykowana grafika, solidne wykonanie i dobry wyświetlacz poradzą sobie z niemal każdym zadaniem.

Funkcjonalność serii Lenovo ThinkPad E560

Solidna konstrukcja laptopów ThinkPad E560 i matowa matryca o wymiarach 15,6-cala, a także duża przestrzeń robocza i pełnoprawna klawiatura wyspowa pozwolą wygodnie pracować zarówno w biurze, domu, jak i w słoneczne dni na zewnątrz.

Prowadzenie biznesu i biurowa praca to jedno, a chwila wytchnienia to drugie. Na laptopach Lenovo serii ThinkPad E560 z powodzeniem odtworzymy filmy w jakości HD i Full HD, a także pogramy w nieco starsze gry.

Poza dedykowaną kartą graficzną Radeon R7, oraz wydajnymi procesorami Intel Core i3, i5 lub i7, laptopy Lenovo ThinkPad E560 odznaczają się również pojemnymi dyskami twardymi, głośnikami stereo JBL, dużą ilością portów i możliwością wpięcia napędu optycznego i stacji dokującej.

Lenovo ThinkPad E560 seria

Specyfikacja serii Lenovo ThinkPad E560

Seria laptopów Lenovo ThinkPad E560 przeznaczona jest dla biznesu, jednak ich wysoka multimedialność i ponadprzeciętne podzespoły pozwolą korzystać z laptopa w niemal dowolnym celu. 15,6-calowe wyświetlacze z matową matrycą IPS o rozdzielczości HD lub Full HD pozwalają cieszyć się przyzwoitą jakością wyświetlanych treści zarówno w pracy biurowej, jak i podczas oglądania filmów lub grania w gry.

Zintegrowaną kartę graficzną Intel HD Graphics wspierać może dedykowany układ AMD Radeon R7 M370 z 2 GB pamięci własnej. Za zdolności obliczeniowe odpowiedzialne będą nowoczesne procesory Intel Core i3, i5 lub i7, które wspierać może maksymalnie 16 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna w zależności od konfiguracji może wynosić maksymalnie 1 TB.

Na obudowie znajdziemy najpotrzebniejsze porty, takie jak USB 3.0, 2.0, HDMI, czytnik kart SD, wyjście słuchawkowe, port VGA, OneLink oraz moduł Wi-Fi w standardzie n, moduł Bluetooth 4.0 i WLAN.

Wygląd serii Lenovo ThinkPad E560

Laptopy Lenovo ThinkPad E560 to elegancja w każdym calu. Zaokrąglone krawędzie, klasyczna czerń bez zbędnych ozdób oraz odpowiednie rozmieszczenie portów i przycisków wraz z czerwonym trackpoint’em przywodzą na myśl najlepsze laptopy biznesowe.

Polecane laptopy z serii Lenovo ThinkPad E560

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *