Laptopy Lenovo ThinkPad E450 – charakterystyka serii

Laptopy serii Lenovo ThinkPad E450 to odchudzone ThinkPady, które poza ogromną wydajnością i oferowanym komfortem pracy, odznaczają się zwiększoną mobilnością i zmniejszonymi wymiarami. Jest to idealna seria biznesowych laptopów ThinkPad dla użytkowników pracujących zarówno w biurze, jak i poza nim.

Funkcjonalność serii Lenovo ThinkPad E450

Funkcjonalność laptopów Lenovo ThinkPad E450 stoi na bardzo wysokim poziomie. Te biznesowe komputery osobiste poradzą sobie z każdym biurowym (i nie tylko) zadaniem. Oferują najnowsze, wydajne, niskonapięciowe procesory Intel Core, wygodną, wielokrotnie nagradzaną klawiaturę wyspową, z której słynie seria ThinkPad, a także dużą ilość gniazd i portów, które poprawiają komfort korzystania ze sprzętu.

Te mobilne laptopy odznaczają się również zwiększoną energooszczędnością, dzięki czemu praca w terenie może przebiegać o wiele dłużej. Dużym plusem jest również antyodblaskowa matryca, która pozwoli na pracę na zewnątrz w słoneczne dni. Wysoka kultura pracy i dedykowana zewnętrzna karta graficzna sprawiają, że sprzęt nie „zachłyśnie” się nawet pod dużym obciążeniem.

Na obudowie tego niewielkiego, 14-calowego biznesowego notebooka znajdziemy najpotrzebniejsze porty: USB, 2x USB 3.0 HDMI, blokadę Kensingtona, złącze stacji dokującej, gniazdo audio, czytnik linii papilarnych. Za łączność odpowiadają interfejsy Bluetooth 4.0 oraz nowoczesny moduł Wi-Fi Dual Band Wireless AC-7265 w standardzie AC. Całość zasilana jest energooszczędnym akumulatorem o pojemności 48 Wh.

Dodatkowy osprzęt, na który możemy liczyć to głośniki stereo wspierające technologię Dolby Advanced Audio, kamerka internetowa o jakości 720p i moduł szyfrujący dane TPM 1.2

Lenovo ThinkPad E450 charakterystyka

Specyfikacja serii Lenovo ThinkPad E450

Praca na laptopach serii Lenovo ThinkPad E450 przebiega sprawnie i komfortowo dzięki 14,1-calowej matrycy TN, ekranie o podświetleniu WLED i rozdzielczości natywnej 1366×768 pikseli. Obraz prezentowany jest w proporcjach 16:9, a antyrefleksyjna matryca dopełnia mobilnego charakteru laptopów. Matryca nie odwzorowuje najlepiej kolorów, a kąty widzenia nie powalają, jednak parametry obrazu serwowane przez laptopy Lenovo ThinkPad E450 w zupełności wystarczają użytkownikom biznesowym.

Sercem laptopów są procesory Intel Core i3, i5 oraz i7. W ramach zintegrowanego GPU użyto Intel HD Graphics 5500, a karta dedykowana to Radeon R7 M260. Wsparciem dla CPU może być maksymalnie 1 TB pamięci HDD lub 256 GB pamięci SSD. Laptopy serii Lenovo ThinkPad E450 ważą ponad jedną trzecią mniej niż pełnowymiarowe ThinkPady (np. seria ThinkPad E550). Waga E450 to niespełna 1,80 kg.

Wygląd serii Lenovo ThinkPad E450

Laptopy serii Lenovo ThinkPad E450 mocno nawiązują do klasycznych serii ThinkPadów, jednak ich ergonomia, odchudzona obudowa oraz zaokrąglone kształty sprawiają, że sprzęt pod względem designu można nazwać nowoczesnym. Grafitowo-czarne tworzywo z gumowaną, matową powierzchnią na klapie zdradza, że mamy do czynienia z solidnym, biznesowym notebookiem.

Polecane laptopy z serii ThinkPad E450

Laptopy Lenovo ThinkPad E450 – charakterystyka serii
5 (100%) 1 vote

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *