Laptopy Lenovo G51-35 – charakterystyka serii

Laptopy Lenovo G51-35 to uniwersalne multimedialne komputery osobiste, które pozwalaja cieszyć się dobrymi podzespołami, ładnym wykonaniem, dużymi możliwościami konfiguracji, a wszystko to w dobrej cenie.

Funkcjonalność serii Lenovo G51-35

Laptopy Lenovo G51-35 to pełnowymiarowe komputery multimedialne o 15,6-calowym ekranie jakości HD lub Full HD, procesorami AMD nowej generacji, zintegrowanym układem graficznym, kamerką internetową, głośnikami stereo i dużą przestrzenią dyskową, a także najpotrzebniejszymi portami. Przeznaczone są dla wszystkich użytkowników, którzy oczekują od laptopa uniwersalności, wygodnego konsumowania treści multimedialnych, a także możliwości pracy biurowej, przy jednoczesnej niewygórowanej cenie.

Zintegrowana karta graficzna z łatwością pozwoli odtworzyć filmy w jakości HD, pograć w starsze gry i komfortowo przeglądać internet. Dźwięk wydobywający się z głośników stereo, dzięki technologii Dolby Advanced Audio pozwoli cieszyć się rozmowami wideo, filmami, a nawet słuchaniem muzyki z laptopa na całkiem przyzwoitym poziomie.

Do tego dochodzi wygodna klawiatura AccuType, technologia oszczędzania baterii, najpotrzebniejsze porty i interfejsy oraz 1 Mpix kamerka internetowa ze wbudowanym mikrofonem do rozmów wideo.

Lenovo G51-35

Specyfikacja serii Lenovo G51-35

Treści w serii laptopów Lenovo ideapad 100 wyświetlane są na 15,6-calowych ekranach LCD z błyszczącymi matrycami o jakości HD. Parametry obrazu w serii laptopów Lenovo G51-35 są całkiem przeciętne, tak, jak odwzorowanie kolorów i kąty widzenia.

Za wyświetlane treści odpowiedzialna jest zintegrowana karta graficzna Intel HD Graphics, jeżeli okaże się, że nie jest ona wystarczająca, Lenovo udostępniło dedykowaną kartę graficzną AMD Radeon R2, która pozwoli jeszcze lepiej cieszyć się multimediami. Moc obliczeniową dostarcza procesor AMD- czterordzeniowy A6. Może być on wspierany maksymalnie 16 GB pamięci operacyjnej RAM. Pamięć wewnętrzna, którą wykorzystamy na składowanie filmów, gier i danych, maksymalnie może wynosić 1 TB.

Na obudowie znajdziemy najpotrzebniejsze porty, takie jak USB 3.0, 2.0, HDMI, RJ-45, czytnik kart SD, port VGA (D-Sub), a także moduł Bluetooth 4.0, Wi-Fi w standardzie n i LAN 1000 Mbps.

Wygląd serii Lenovo G51-35

Laptopy Lenovo G51-35 to proste konstrukcje wykonane z czarnego plastiku. Po otwarciu pokrywy ukaże się nam plastik imitujący szczotkowane aluminium i pełnowymiarowa klawiatura z płytką dotykową. Pokrywa wykonana jest z lekko matowego plastiku, który łatwo zbiera odciski palców.

Polecane laptopy z serii Lenovo G51-35

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *