Laptopy Lenovo G50-70 – charakterystyka serii

Seria laptopów Lenovo G50-70 to propozycja dla tych, którzy oczekują od przenośnego komputera odpowiedniej do codziennej pracy wydajności, przyjaznej ceny i małych wymiarów. Laptopy z serii G50-70 uchodzą za tanie laptopy multimedialne dla większości zwykłych użytkowników.

Funkcjonalność serii Lenovo G50-70

Seria Lenovo G50-70 została wypuszczona na rynek w celu zapewnienia odpowiednich funkcji multimedialnych, które w zupełności wystarczą większości konsumentów. Dobrej jakości matryca o przekątnej 15,6-cala o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, odpowiedni pakiet interfejsów i portów, możliwość zastosowania pojemnych dysków, które posłużą jako magazyn na filmy, gry i muzykę, czy niskonapięciowe, wydajne procesory serii Intel Core i3. Wszystko to sprawia, że laptopy G50-70 staną się doskonałym codziennym towarzyszem mało wymagającego gracza, kinomaniaka, czy osoby wykonującej na laptopie prace biurowe.

Specyfikacja serii Lenovo G50-70

Laptopy Lenovo G50-70 wyposażone są w podzespoły, które zapewnią komfort i szybkość pracy, odtworzenie multimediów, takich jak filmy, muzyka i starsze gry, a przede wszystkim dzięki kompaktowym rozmiarom i niskiej wadze będziemy mogli mieć je zawsze przy sobie.

Lenovo G50-70 seria

Treści wyświetlane są na 15,6-calowym ekranie o błyszczącej matrycy TN z przeciętną luminacją i małymi kątami widzenia. Taki zabieg pozwolił na znaczne obniżenie finalnej ceny urządzeń serii G50-70. Sercem laptopów G50-70 mogą być niskonapięciowe procesory firmy Intel z rodziny Core i3, i5, a nawet i7. Wspierać je może pamięć operacyjna, która może wynosić maksymalnie 16 GB.

Za możliwości graficzne odpowiada zintegrowany układ Intel HD Graphic 4400, który z łatwością poradzi sobie przy codziennej pracy. Jeżeli zintegrowana karta graficzna to dla nas za mało, możemy pokusić się o dedykowany układ AMD Radeon R5 M230. Za dźwięk odpowiedzialna jest technologia Dolby Advanced Audio, a za łączność moduły Bluetooth 4.0 i Wi-Fi w standardzie n. Na obudowie możemy znaleźć porty USB 3.0 i 2.0, a także port RJ-45, D-Sub, HDMI, gniazdo na karty SD oraz napęd optyczny.

Wygląd serii Lenovo G50-70

Laptopy G50-70 prezentują design, który ma za zadanie trafić w gust możliwie największej grupy odbiorców. Po otwarciu pokrywy ukaże się nam wygodna i dosyć szeroka klawiatura, plastik o wykończeniu imitującym szczotkowane aluminium. Jakość wykonania obudowy oraz jej wygląd stoi na wysokim poziomie.

Polecane laptopy z serii Lenovo G50-70

Laptopy Lenovo G50-70 – charakterystyka serii
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *