Laptopy Lenovo B50 – charakterystyka serii

Seria B50 od Lenovo to zróżnicowana grupa laptopów, w której można znaleźć zarówno rozwiązania budżetowe, jak również urządzenia z nieco wyższej półki. Seria oferuje laptopy o nowoczesnym, eleganckim i dość uniwersalnym designie. Ich konstrukcja jest solidna i lekka.

Specyfikacja serii Lenovo B50

Użytkownicy mogą wybierać spośród wielu modeli, które różnią się między sobą podzespołami, wyposażeniem, funkcjonalnością i oczywiście ceną. W serii B50 znajdziemy laptopy z procesorami Intel Pentium oraz Intel Core (od i-3 do i-7). Grafika może być zintegrowana, można również wybrać modele z dedykowanymi kartami graficznymi (AMD Radeon R5 M230 lub NVIDIA GeForce 820M). Ekran to popularne 15,6 cali, które zapewni rozdzielczość 1366 x 768 lub 1920 x 1080, w zależności od wybranego modelu. W urządzeniach zastosowano matowe matryce TFT oraz ekrany z powłoką anty-odblaskową. To sprawia, że laptopy z serii B50 są dedykowane szczególnie użytkownikom biznesowym.

Polecane laptopy z serii Lenovo B50

Mocne strony serii Lenovo B50

Seria B50 to lekkie urządzenia o smukłej obudowie i niewielkiej wadze. Sposobem na odchudzenie laptopa była rezygnacja z napędu optycznego w niektórych modelach. W większości urządzeń z serii B50 można znaleźć: złącze D-sub, HDMI, wyjście słuchawkowe, porty USB (2.0 i 3.0), czytnik kart pamięci, gniazdo ładowania oraz gniazdo RJ-45. Urządzenia posiadają również wbudowany mikrofon oraz kamerę. Szybką łączność bezprzewodową zapewnia Wi-Fi oraz obsługa sieci Bluetooth 4.0, a dobre wrażenia dźwiękowe zawdzięczamy wbudowanym głośnikom stereo.

Wygląd laptopów z serii B50

Laptopy z serii B50 od Lenovo są estetyczne i wygodne w użytkowaniu. Płaska klawiatura wyspowa jest ergonomiczna i komfortowa w użytkowaniu. Producent deklaruje również, że jest ona odporna na zalanie. Użytkowników biznesowych mogą zainteresować nieco droższe modele z serii (np. B50-70), które mogą być wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia przed kradzieżą danych ( np. czytnik linii papilarnych).

Laptopy Lenovo B50 – charakterystyka serii
5 1
Gazetka Morele.net
Poznaj wyjątkowe ekspresy Nespresso, teraz w promocji do 100 złotych taniej