Laptopy HP Pavilion x360 – charakterystyka serii

Laptopy serii HP Pavilion x360 to konwertowalne laptopy 2w1, które mogą być używane jako laptop i tablet. Dotykowy ekran możemy obracać pod kątem 360 stopni, dzięki temu seria HP Pavilion x360 doskonale nada się zarówno w podróży, jak i w domu.

Funkcjonalność serii HP Pavilion x360

Funkcjonalność laptopów HP z serii Pavilion x360 stoi na bardzo wysokim poziomie. Poza niesamowitą poręcznością i kompaktowymi wymiarami urządzenia odznaczają się bardzo dobrymi podzespołami, wysoką kulturą pracy. Wygoda użytkowania tabletu z zaletami laptopa pozwala na polecenie produktu wszystkim tym, którzy oczekują od sprzętu dobrych osiągów, szybkiej obsługi i niewielkich wymiarów.

Solidnie wykonany, 1,5 kg sprzęt o ciekawym designie i dużą ilością portów zdecydowanie może podobać się każdemu, kto lubi brać ze sobą laptop do pracy, szkoły, w podróż i teren, a także chce komfortowo korzystać z niego w domu. Ciekawe wzornictwo i żywa kolorystyka z kolei pozwolą wyróżnić się z tłumu i nadadzą sprzętom z serii HP Pavilion x360 jeszcze więcej innowacyjności i charakteru.

HP Pavilion x360 seria

Specyfikacja serii HP Pavilion x360

Seria HP Pavilion x360 wyposażona została w dwa ekrany – 11,6-cala, a także nieco większe – 13,3 calowe o matrycy TN. Każdy z nich jest dotykowy, dzięki czemu po złożeniu laptopa możemy korzystać ze sprzętu, jak z pełnoprawnego tabletu. Poza tym urządzenia możemy postawić, tworząc coś na wzór namiotu. W środku mózgiem operacji może być procesor marki Intel rodziny Core i3 lub i5, który może być wspierany przez maksymalnie 8 GB pamięci operacyjnej RAM.

Jak przystało na laptop multimedialny, pamięć wewnętrzna, którą zainstalujemy, może wynosić maksymalnie 1 TB. Za zdolności graficzne odpowiedzialny jest zintegrowany układ Intel HD Graphics. Za dźwięk natomiast odpowiedzialne są głośniki stereo z technologią BeatsAudio.

Na przednim panelu znajduje się kamerka internetowa obsługująca technologię HP TrueVision HD, a na obudowie znajdziemy najpotrzebniejsze porty- HDMI, wyjście słuchawkowe, USB 2.0 i 3.0, czytnik kart pamięci, port Ethernet, a także moduły Wi-Fi w standardzie ac i Bluetooth 4.0.

Wygląd serii HP Pavilion x360

HP Pavilion x360 to dobrze spasowana, kompaktowa obudowa w żywych kolorach. Obecnie laptopy z tej serii mogą pochwalić się aluminiowym pulpitem roboczym, solidnymi zawiasami i agresywną bryłą. Laptopy dostępne są w kolorze ostrej czerwieni, zieleni, fiolecie i klasycznym srebrnym.

Polecane laptopy z serii HP Pavilion x360

Laptopy HP Pavilion x360 – charakterystyka serii
5 (100%) 1 vote

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *