Laptopy Fujitsu Lifebook A555 – charakterystyka serii

Laptopy serii Fujitsu Lifebook A555 to niedrogie uniwersalne notebooki o 15,3-calowym ekranie. Posiadają dobrze spasowane elementy obudowy, a także solidną specyfikację, którą możemy łatwo konfigurować.

Funkcjonalność serii Fujitsu Lifebook A555

Laptopy Fujitsu Lifebook A555 mogą służyć zarówno do pracy biurowej, jak i do konsumowania multimedialnych treści. Swoją wszechstronność osiągają dzięki optymalnej, 15,3-calowej matrycy, nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych i dużych możliwościach konfiguracji.

Fujitsu Lifebook A555 świetnie sprawdzi się w warunkach biznesowych i biurowych wykorzystując zintegrowany układ graficzny. Po pracy, dzięki dedykowanej karcie graficznej będziemy mogli odtworzyć na nim film wysokiej jakości lub uruchomić nieco nowsze gry. Laptopy dzięki swojej wytrzymałej obudowie wykonanej z matowanego materiału mogą być wykorzystywane zarówno w domu, jak i terenie.

Wygodna klawiatura wyspowa pozwoli na komfortową pracę biurową oraz tworzenie dłuższych dokumentów tekstowych, a dwa głośniki stereo pozwolą na wysłuchanie prezentacji. Jakość oferowanego dźwięku nie pozwoli jednak w pełni cieszyć się filmami, grami lub muzyką. Dźwięk, jak to w notebookach jest nieco metaliczny i mało melodyjny.

Osprzęt zaimplementowany wewnątrz laptopa sprawia, że nie jest zbyt energooszczędny. 49 Wh akumulator pozwoli na 9 godzin pracy biurowej na minimalnych ustawieniach, natomiast konsumowanie treści internetowych zmniejsza czas użytkowania laptopa do około 5 godzin.

W skrócie Fujitsu Lifebook A555 to biznesowo-domowy notebook o przyjaznej cenie, dużej stabilności, niezłej wydajności, a także wygodnych peryferiach. Dobrze spasowane podzespoły, solidna obudowa sprawiają, że laptopy z omawianej serii mogą być często transportowane bez ryzyka ich szybkiego zniszczenia.

Fujitsu Lifebook A555 specyfikacja

Specyfikacja serii Fujitsu Lifebook A555

Za treści wyświetlane na ekranie laptopów serii Fujitsu Lifebook A555 odpowiedzialna jest 15,6-calowa matryca IPS z ekranem o rozdzielczości natywnej Full HD (1920 x 1080 pikseli). Odznacza się przyzwoitymi kątami widzenia, a także dobrym odwzorowaniem kolorów.

Za wydajność laptopa odpowiadają procesory Intel Core z serii i3 lub i5. Dzięki temu laptop pozwoli sprawnie wykonywać prace biurowe, a także uruchomić nawet dwuletnie gry na przyzwoitych ustawieniach. Wsparciem dla procesora może być od 4 do nawet 16 GB pamięci operacyjnej RAM DDR3L. Wewnątrz możemy znaleźć dwie karty graficzne- zintegrowaną Intel HD Graphics 5500, a także dedykowaną, zewnętrzna kartę AMD Radeon R7 M260.

Seria Fujitsu Lifebook A555 posiada również wbudowaną kamerkę internetową o jakości 1080p, złącza 1x USB 2.0, 3x USB 3.0, VGA/D-Sub, blokadę Kensingtona, gniazdo audio, czytnik kart SD. Porty zainstalowane są po bokach obudowy. Z przodu znajdziemy czytnik kart SD.

Pamięć dyskowa w tej serii laptopów może być realizowana przez dysk HDD, SDD i przez rozwiązania hybrydowe. Możemy zdecydować się na konfiguracje z 500 GB dyskiem HDD, 128 GB SDD, 256 GB SSD oraz 508 GB SSHDD.

Wygląd serii Fujitsu Lifebook A555

Laptopy serii Fujitsu Lifebook A555 nie powalają ekstrawaganckim wykonaniem. Wykonane z tworzyw sztucznych w czarnej kolorystyce pozwalają zachować równowagę między charakterem biurowym i rozrywkowym. Matowa pokrywa prezentuje się elegancko, a także chroni laptop przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Polecane laptopy Fujitsu Lifebook A555

Laptopy Fujitsu Lifebook A555 – charakterystyka serii
5 (100%) 1 vote

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *