Laptopy Dell Latitude – specyfikacja serii.

Seria Latitude to urządzenia dedykowane przede wszystkim użytkownikom biznesowym. Linia laptopów i ultrabooków dostosowanych do potrzeb firm i przedsiębiorców to odpowiedź na zapotrzebowanie rynkowe, ale też całkiem ciekawa oferta, której powinny przyjrzeć się osoby poszukujące solidnych i niezawodnych urządzeń.

Dell w serii Latitude oferuje ponadprzeciętną jakość wykonania, ciekawe rozwiązania systemowe oraz dobre podzespoły. Wzmocniona konstrukcja i obudowa z aluminium sprawiają, że urządzenia z serii świetnie sprawdzają się w częstych podróżach i na biznesowych spotkaniach. Ich kolejnym atutem jest możliwość podłączenia do stacji dokowania. Niektóre z modeli posiadają również solidny ekran, pokryty, odpornym na zarysowania, szkłem Gorilla Glass.

W tej solidnej konstrukcji nie mogło zabraknąć licznych wejść oraz portów. Znajdziemy tu przede wszystkim: złącze D-Sub, HDMI, wyjście słuchawkowe, porty USB (2.0 i 3.0), czytnik kart pamięci, gniazdo RJ-45, gniazdo ładowania,  oraz złącze dokowania. Nieco inaczej wyglądają urządzenia 2 w 1 oraz niektóre ultrabooki z serii, które oferują również funkcje tabletu i możliwość odpięcia ekranu.

Laptopy z serii Latitude zostały wyposażone w solidny akumulator, procesor Intel Core (od i-3 do i-7), matową matrycę TFT oraz podświetlaną klawiaturę. Urządzenia posiadają wbudowaną kamerę oraz mikrofon. W większości modeli ilość pamięci RAM można rozszerzyć do 16 GB. Rozdzielczość ekranu, w zależności od wybranego modelu, może wynosić 1366 x 768, 1600 x 900 lub 1920 x 1080.

W serii Latitude nie mogło zabraknąć rozwiązań dla biznesu. Dedykowane oprogramowanie zabezpiecza dane logowania, informacje przechowywane na różnych urządzeniach oraz w chmurze. Użytkownicy biznesowi docenią również rozbudowane możliwości zarządzania urządzeniem w trybie zdalnym.

Polecane laptopy z serii Dell Latitude

Solidna konstrukcja i liczne zabezpieczenia czynią serię Latitude tak atrakcyjną dla biznesu oraz innych użytkowników, którzy stawiają na solidnie wykonany sprzęt. Co ciekawe, wybrane urządzenia z serii spełniają wygórowane normy zabezpieczeń militarnych MIL-STD-810G.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *