Laptopy Dell 7000 specyfikacja – najważniejsze cechy.

Laptopy Dell Inspiron z serii 7000 to 13-calowe hybrydy zamknięte w eleganckich i solidnych, jak przystało na firmę z Round Rock obudowach. Urządzenia te łączą w sobie funkcje laptopa oraz tabletu, wpisując się w zyskujący na popularności nurt urządzeń typu 2w1.

W przeciwieństwie do wielu innych urządzeń 2w1, znajdziemy tutaj procesory Intel Core z rodziny Haswell, a w najnowszych wydaniach, również Skylake. Jednostki obliczeniowe wspierane mogą być przez 4 lub 8 Gb pamięci RAM oraz, zależnie od wersji urządzenia, dysk twardy lub dysk ssd.

Na boku obudowy znajdziemy bogaty zestaw złącz, w tym 2 USB 3.0, USB 2.0, pełnowymiarowe gniazdo HDMI, złącze audio oraz czytnik kart pamięci. Oprócz tego znajduje się tu złącze blokady Kensington oraz gniazdo ładowania. Nie uświadczymy natomiast napędu optycznego, co w tej klasie sprzętu jest zupełnie zrozumiałe.

Dell Inspiron z serii 7000 może pracować w kilku konfiguracjach; jako klasyczny laptop, jako tablet w układzie namiotowym a po pełnym złożeniu klawiatury, jako duży, 13-calowy tablet.

Ekran dotykowy o rozdzielczości HD charakteryzuje się wygodą obsługi, zwłaszcza przy użyciu rysika, który jest dołączany do każdego modelu i zgrabnie ukryty w obudowie.

Podsumowując, Dell Inspiron 7348 to bardzo funkcjonalne urządzenie, mogące z powodzeniem zastąpić zarówno domowy komputer, laptop, jak i tablet, choć dla niektórych może być zbyt duży w ostatniej roli.

Laptopy Dell 7000 specyfikacja – najważniejsze cechy.
5 1
przekierowanie do sklepu morele.net
odnośnik prowadzi na stronę sklepu morele.net