Komputer Morele ELITE G3660 – recenzja, dane techniczne

Z każdym rokiem wymagania aplikacji, oraz gier rosną. Dlatego też sprzęt trzeba regularnie modernizować i ulepszać. Jednocześnie czasem trzeba zainwestować w nową jednostkę. Osoby, które szukają wydajnego komputera z pewnością zainteresują się modelem elite G3660.

Wygląd zewnętrzny

Niektórzy uważają, że w przypadku komputerów stacjonarnych wygląd zewnętrzny nie ma większego znaczenia. Jednak czy aby na pewno? Komputer może świetnie pasować do wystroju pokoju, albo go szpecić.

Dlatego warto zwrócić uwagę na to jak wygląda elite G3660. Jest on prosty, nie ma różnych urozmaiceń, jednocześnie posiada z boku hartowane szkło. Jest to rozwiązanie proste i eleganckie. Osoby, które chcą pokreślić wygląd mogą zamontować do wnętrza obudowy LED-y. W ten sposób komputer będzie wyglądał znacznie bardziej atrakcyjnie, zwłaszcza gdy w pokoju będzie ciemno.

Podzespoły

Wygląd ma duże znaczenie, jednak to podzespoły decydują o wydajności jednostki. Dlatego też warto zwrócić uwagę na wydajność jednostki. Na początek warto zobaczyć jakie elite G3660 posiada podezpoły techniczne:

Pamięć RAM 8 GB DDR4
Dysk Twardy 1 TB HDD
Karta graficzna GeForce GTX 1060 6 GB
Procesor Intel Core i5-7500
Płyta główna Gigabyte GA-B250M-D3H
Karta dźwiękowa Relatek ALC892
Obudowa Corsair Carbide Series 100R
Napęd optyczny Posiada
Karta sieciowa Wi-Fi Asus USB-N10 Nano

 

Tak prezentują się najważniejsze parametry techniczne. Jednak co to oznacza w praktyce?

Mówiąc najprościej ultra-płynną rozgrywkę, bez żadnych ścięć. Jest to komputer szczególnie dobry dla graczy, ponieważ pójdą na nim najnowsze tytuły i to na najwyższych detalach.

Gracze Counter Strike’a mogą cieszyć się średnia ilością 180 FPS, co pozwoli im wejść na wyższy poziom umiejętności. Polski wiedźmin to 50-65 FPS na wysokich detalach! Jeżeli ktoś zrezygnuje z kilku najbardziej wymagających ustawień, to jest w stanie osiągnąć ponad 100 FPS-ów.

Overclocking

Dawniej podkręcanie było zarezerwowane dla nerdów i geeków, jednak dzisiaj dzięki licznym poradnikom z internetu każdy może podkręcić swój komputer. W praktyce oznacza to większą wydajność, oraz oszczędności, ponieważ zamiast kupować nowe podzespoły po prostu podkręca się obecne.

Procesor intel i5-7500 i karta graficzna  GTX 1060 świetnie nadają się do podkręcania, gdy za kilka lat będziesz chciał zwiększyć wydajność swojego sprzętu.

Reasumując

Komputer elite g3660 jest świetnym wyborem dla graczy, którzy cenią sobie wydajność połączoną z prostym i eleganckim wyglądem. Jest to też wybór przyszłościowy, ponieważ wydajne podzespoły można podkręcać, a w zastosowanej obudowie znajdzie się miejsce na dodatkowe chłodzenie.

Polecane komputery morele


Komputer Morele ELITE G3660 – recenzja, dane techniczne
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *