Kody rabatowe morele.net

Grupa Morele.net zapewnia nowym konsumentom kolejną atrakcyjną promocję – kody rabatowe. Rabaty dotyczą wszystkich produktów z ogromnego asortymentu grupy Morele.net – dotyczą produktów z każdej półki cenowej – zarówno sprzętów premium, jak i tych o standardowej jakości.

Morele.net kolejny raz organizuje świetną i popularną promocję. Zachęcamy do uczestnictwa i zakupu produktów po świetnych, obniżonych cenach. Wystarczy, że skorzystasz z kodu rabatowego – to naprawdę dziecinnie proste. 

Na jaki asortyment możesz spodziewać się zniżek?

Morele.net to sklep komputerowy, a także oferujący urządzenia RTV i AGD. Kody rabatowe pojawiają się na popularny sprzęt dla graczy, urządzenia przydatne w domu, ogrodzie, sprzęt Hi-Fi i wiele, wiele więcej. Kody rabatowe działają również ze sprzętem poleasingowym. Zamówiony produkt możesz odebrać osobiście, skorzystać z przesyłki kurierskiej lub odebrać za darmo w jednym z Netpunktów rozsianych po całej mapie Polski.

Jak skorzystać z kodów rabatowych w morele.net?

1) Skopiuj kod, który znajdziesz w sklepie i w gazetce produktowej Morele.net.

 

kody rabatowe morele

 

2) Wybierz interesujący Cię produkt ze sklepu.

 

kody rabatowe morele

 

3) W kolejnych etapach zawiązywania transakcji z koszyka wpisz kod rabatowy w odpowiednim miejscu.

 

kody rabatowe morele

 

4) Ciesz się tańszym produktem!

To naprawdę bardzo proste. Zakupy z kodem rabatowym nie różnią się od standardowych, poza koniecznością znalezienia kodu.