Kamera samochodowa blaupunkt BP 2.0 recenzja, specyfikacja

Kamera samochodowa blaupunkt BP 2.0 FHD dedykowany jest użytkownikom, którzy poszukują połączenia przyzwoitej jakości obrazu, wygody obsługi dostępnych w korzystnej cenie.

Podstawowe cechy:

  • GPS: nie
  • Kąt widzenia [stopnie]: 120
  • Przekątna ekranu [cal]: 2

Rozdzielczość: 4032 x 3024

Zaprojektowana, by mieć na wszystko oko

Kamera BP 2.0 FHD dedykowana jest użytkownikom poszukującym połączenia wysokiej jakości obrazu, wygody obsługi oraz przystępnej ceny. Jest to nieduży, kompaktowy gadżet samochodowy, za pomocą którego zarejestrować przebieg trasy w jakości Full HD lub wykonać zdjęcia wysokiej rozdzielczości. Przyssawki pozwalają przymocować kamerę do przedniej szyby samochodu. Plusem jest to, że względu na swoje niewielkie gabaryty, w żaden sposób nie wpływa na bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu.

Obiektyw o ultra szerokim kącie 120 stopni zapewnia szczegółowy obraz wideo, który zapisywać można w rozdzielczościach począwszy od VGA (640×480) po Full HD (1920×1080) z prędkością 30 klatek na sekundę oraz dla trybu foto od 1,3Mpix (640×480) do 12Mpix (4032×3024). Minimalne oświetlenie wynosi 1 LUX. Rejestrator wyposażony jest w bardzo czuły mikrofon oraz głośnik.

Każdy zapisany materiał, zarówno wideo, jak i foto może być dodatkowo opatrzony informacją o dacie i czasie w jakim go zarejestrowano. Zestaw zawiera uchwyt montażowy z przyssawką do szyby, ładowarkę samochodową, przewód USB oraz instrukcję obsługi – również w języku polskim, nie zawiera karty pamięci. Dodatkowo ładowarka posiada bardzo długi (mierzący 3,5 metra przewód), który ułatwi ładowanie w pojazdach o dużych gabarytach.

Zaprojektowany z myślą o bezpiecznym poróżowaniu

Kamera samochodowa Blaupunkt BP 2.0 to połączenie nagrań najwyższej jakości oraz prostej i bezawaryjnej obsługi, a to wszystko w całkiem przystępnej cenie. Niewielkich rozmiarów  urządzenie w żadnym wypadku nie będzie przesłaniało widoczności kierowcy, czy stwarzało niebezpieczeństwa podczas jazdy. Rejestrator nagrywa obraz o rozdzielczości Full HD 1080p z prędkością 25 klatek na sekundę lub z prędkością 30 klatek na sekundę o rozdzielczości 720p. Materiał zapisywany jest na karcie microSD o pojemności nieprzekraczającej 32 GB.

Dzięki zastosowaniu szerokokątnego obiektywu 120o rejestrator ma możliwość nagrywania dużego obszaru drogi w detalach. Aktualnie nagrywany materiał video można podejrzeć w 2” wyświetlaczu HD TFT LCD. Wbudowany akcelerometr (G-Sensor) zablokuje także możliwość nadpisania lub przypadkowego usunięcia materiału w przypadku wystąpienia wstrząsu – to spore udogodnienie.

Pełna kontrola

Użytkownik sam może decydować, kiedy rozpoczyna się rejestrowanie materiału video. Model ten bowiem można ustawić w taki sposób, aby proces nagrywania ma się rozpocząć: po włączeniu zapłonu – jeśli podłączone jest zasilanie, po wykryciu ruchu lub ręcznie, po przyciśnięciu odpowiedniego przycisku. Analogicznie dla dokonanego wyboru nagrywanie zakończy się gdy wyłączymy zapłon, samochód się zatrzyma, bądź wciśniemy przycisk.
Ponadto, kamera może wykonywać fotografie o rozdzielczości 12-megapikseli.

Pełny opis produktu w dużym skórcie:

– Nagrania w Full HD
– 2.0” wyświetlacz HD TFT LCD
– Obiektyw szerokokątny 120º
– Zdjęcia wysokiej rozdzielczości
– Mini USB 2.0
– Obsługa kart do 32 GB
– Tryby nagrywania dzień/noc
– Detekcja ruchu
– 3D G-sensor
– Ładowarka samochodowa
– Tryb uśpienia ekranu
– Nagrywanie w pętli
– Wbudowany głośnik i mikrofon

Kamera samochodowa blaupunkt BP 2.0 recenzja, specyfikacja
Oceń post

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *