Jakie żelazko do 150 zł? Top 5 najpopularniejszych żelazek!

Poszukujesz nowego żelazka? Masz ograniczony budżet? Zamiast zachodzić w głowę, jaki model wybrać skorzystaj z naszego porównania najpopularniejszych żelazek do 150 zł i wybierz dla siebie najlepsze!

Mimo, ze wiele dostępnych żelazek na rynku wygląda bardzo podobnie i oferuje dość zbliżone funkcje, przed podjęciem ostatecznej decyzji warto bliżej przyjrzeć się ich specyfikacji. Jest kilka podstawowych cech, na które warto z pewnością zwrócić uwagę.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze żelazka do 150 zł?

  • Moc – odpowiada za szybkość nagrzewania się stopy żelazka (jednak większa moc to też wyższe rachunki za prąd). W kategorii urządzeń do 150 zł przeważają żelazka o mocy 2300-2400W.
  • Stopa żelazka – jest bardzo ważny elementem, gdyż w głównej mierze to ona odpowiada za jakość prasowania. Do wyboru mamy m. in. stopę teflonową z dobrym poślizgiem i łatwością czyszczenia, jednak podatną na zarysowania; stopę stalową, która również ma dobry poślizg jednak trudno się ją czyści, oraz stopę ceramiczną trwałą, o lepszym poślizgu niż stalowa.

Przygotowane przez nas zestawienie porównuje żelazka pod względem informacji takich jak moc, rodzaj stopy, oraz rodzaj żelazka. Jeżeli nie jesteś pewien, który producent jest najlepszy, spośród żelazek marek takich Bosch, Philips, Zelmer, Electrolux czy Rowenta wybraliśmy te najczęściej kupowane. Sprawdź ranking pięciu najpopularniejszych żelazek do 150 zł!

Ranking 5 żelazek do 150 zł

Jakie żelazko do 150 zł? Top 5 najpopularniejszych żelazek!
3 3