Jakie okulary VR wybrać? Ranking 5 najlepszych modeli.

Okulary wirtualnej rzeczywistości stają się coraz popularniejsze. Urządzeń tego typu jest coraz więcej na rynku, pojawia się także więcej firm specjalizujących się w projektowaniu oprogramowania właśnie na ten sprzęt.

W porównaniu do drogich gogli VR, okulary są relatywnie tanie, a do działania wymagają jedynie smartfona z systemem Android lub iOS. Dla obu systemów znajdziemy masę aplikacji oraz gier, które pozwolą nam zasmakować czym jest wirtualna rzeczywistość.

okulary vr

Przy zakupie okularów VR warto jest sprawdzić, czy są one wyposażone w opaskę, która będzie podtrzymywała sprzęt na głowie. Nie mniej istotna jest możliwość regulacji rozstawu optyki, w szczególności jeśli chcemy korzystać z nich na zmianę z kimś innym. Najważniejsza jest jednak jakość soczewek, ponieważ to ona odpowiada za cały efekt wirtualnej rzeczywistości, nie warto jest w tej kwestii oszczędzać.

Polecane modele okularów VR

Jakie okulary VR wybrać? Ranking 5 najlepszych modeli.
2.5 8
  • Kazimierz

    Polecam okulary VR firmy LEFANT bardzo dobre jakośćiowo nawet lepsze od tych które dopiero wyszły na rynek. Soczewki są regulowane na 5 poziomach więc wzrok nam się nie niszczy i to jest dla najważniejsze. A najlepsze jest to że każdy telefon do nich pasuje

  • ANNA

    Również polecam okulary lefant 😉

  • ali

    ja tez polecam okulary lefant kupilem na allegro ale na ich stronie widzialem chyba jeszcze taniej