Jaki uchwyt do projektora wybrać? Ranking 5 najlepszych modeli.

Projektor multimedialny można śmiało położyć na stole przed ekranem, lecz nie jest to najlepsze rozwiązanie w wielu sytuacjach. Z pomocą przychodzą uchwyty, tylko pojawia się zagwozdka, który wybrać? W tym wpisie postaram się z nią rozprawić.

Najpopularniejszym sposobem na montaż projektora jest zawieszenie go pod sufitem. Stąd też na rynku najwięcej jest uchwytów, które właśnie na to pozwalają. Ten sposób podwieszenia nie jest drogi, ani kłopotliwy, za to bardzo praktyczny. Pozwoli ono na uniknięcie plątaniny kabli i zapewni solidne mocowanie urządzenia.

Decydując się na ten sposób montażu, sprawdź ile waży projektor oraz jaki ma rozstaw otworów na śruby montażowe. Należy to sprawdzić, ponieważ jeśli udźwig uchwyt będzie niższy, niż waga, to może się on oderwać od powierzchni montażowej.

W przypadku otworów na śruby montażowe sprawa jest prostsza, gdyż większość uchwytów posiada regulowany rozstaw za pomocą którego możemy dostosować otwory do konkretnego modelu urządzenia.

Warto też pamiętać o tym, aby uchwyt był funkcjonalny. Duża część sprzedawanych uchwytów oferuje regulacje kątów we wszystkich płaszczyznach, co jest przydatne w dostosowaniu projektora do wymagań użytkownika. Pożądana funkcją jest także regulacja długości wysięgnika, dzięki czemu nie trzeba się martwić o wysokość sufitu w naszym pomieszczeniu.

Ranking uchwytów do projektora


Jaki uchwyt do projektora wybrać? Ranking 5 najlepszych modeli.
5 (100%) 2 votes

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *