Jaki tusz do drukarki? Top 5 najlepszych tuszów

Drukarki atramentowe są nadal bardzo popularne i nawet konkurencja w postaci drukarek laserowych nie jest w stanie zagrozić ich pozycji. Głównym argumentem przemawiającym za zakupem atramentówki jest niska cena urządzenia.

Większość drukarek atramentowych korzysta z pojemników z tuszem, które wymienia się na nowe lub własnoręcznie można je ponownie napełnić określonym kolorem. Przed zakupem nowego wkładu pojawia się pytanie, jaki tusz do drukarki wybrać? Aby jakoś wydruku oraz wydajność pojemników była satysfakcjonująca dla użytkownika.

Sprawdź ofertę na: Tusze do drukarek

Polecane tusze do drukarek

Jaki tusz do drukarki? Top 5 najlepszych tuszów
5 (100%) 2 votes

This article has 10 Comments

  1. Przetestowałam sporo zamienników i jednak najlepszy dla mnie jest ActiveJet, toner starcza mi na naprawę długo czas i jakość wydruku jest bardzo wysoka.

  2. Przetestowałam sporo zamienników i jednak najlepszy dla mnie jest ActiveJet, toner starcza mi na naprawę długo czas i jakość wydruku jest bardzo wysoka.

  3. ActiveJet zdecydowanie mój faworyt i zawsze na pierwszym miejscu u mnie będzie,nie miałam lepszego zamiennika. Drukuję na prawdę sporo i nie mam na co narzekać.

  4. ActiveJet zdecydowanie mój faworyt i zawsze na pierwszym miejscu u mnie będzie,nie miałam lepszego zamiennika. Drukuję na prawdę sporo i nie mam na co narzekać.

  5. Dla mnie jednogłośnie active jet, z tuszami nic nigdy sie złego nie działo zawsze pierwszorzędnie wszystko jest drukowane, drukarka też chodzi idealnie.

  6. Dla mnie jednogłośnie active jet, z tuszami nic nigdy sie złego nie działo zawsze pierwszorzędnie wszystko jest drukowane, drukarka też chodzi idealnie.

  7. Bo to dobre zamienniki, nie zasychają , kolor jest głęboki, drukuje idealnie, wcześniej miałam jakiś słaby bo nierówno drukował, jedna strona była sporo jaśniejsza.

  8. Bo to dobre zamienniki, nie zasychają , kolor jest głęboki, drukuje idealnie, wcześniej miałam jakiś słaby bo nierówno drukował, jedna strona była sporo jaśniejsza.

  9. No nie zdarzyło mi się jeszcze żeby mi zaschły, kolory są bardzo żywe, ogólnie nie mogę wymienić żadnych minusów. Oczywiście są sporo tańsze, nawet pod tym względem opłaca się mieć zamienniki.

  10. No nie zdarzyło mi się jeszcze żeby mi zaschły, kolory są bardzo żywe, ogólnie nie mogę wymienić żadnych minusów. Oczywiście są sporo tańsze, nawet pod tym względem opłaca się mieć zamienniki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *