Jaki trymer do 200 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.

Wielu mężczyzn lubi swój zarost i nie chce zgolić go na zero. Nie zmienia to faktu, że nie chcą oni dbać o niego. Najlepszym efekt kilkudniowego zarostu lub zadbanej brody jesteśmy w stanie uzyskać korzystając z trymera.

Na co w takim razie zwrócić uwagę kupując trymer do 200 zł? Najważniejsza jest precyzja golenia, w końcu to ona decyduje, czy będziemy w stanie ogolić się tak jak chcemy, aby być w pełni zadowolonym. W szczególności droższe modele są wyposażone w specjalne końcówki, dzięki którym przystrzyżemy nie tylko zarost, ale także za długie włosy w nosie, czy w uszach, które także bywają problematyczne.

trymer do 200 złotych

Nie mniej istotną cechą jest regulacja długości zarostu. Im jest ona większa tym lepiej, ponieważ będziemy w stanie z jeszcze większą precyzją się ogolić. Nie mniej ważna jest możliwość pracy bezprzewodowej oraz wystarczająco długi czas na baterii, bo nie ma nic bardziej frustrującego, niż trymer, który rozładowuje sie w zaledwie kilka minut.

Ranking 5 najlepszych trymerów do 200 zł

Jaki trymer do 200 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.
4 (80%) 2 votes

This article has 8 Comments

 1. Mam Panasonic ER2061K503. Dałem za niego jakieś 160 zł i to bardzo sprawny sprzęt. Za tę cenę nie spodziewałam się wiele, a jest dobrze, strzyże równomiernie, ma 12 stopni regulacji długości strzyżenia, więc jest w czym wybierać.

 2. Mam Panasonic ER2061K503. Dałem za niego jakieś 160 zł i to bardzo sprawny sprzęt. Za tę cenę nie spodziewałam się wiele, a jest dobrze, strzyże równomiernie, ma 12 stopni regulacji długości strzyżenia, więc jest w czym wybierać.

 3. Ja kupiłam dla mojego M takie zestaw multifunkcyjny do głowy, brody i ciała, już nie mogłam patrzeć jak chodził taki zarośnięty na klacie i miał nierówny zarost. Teraz tym babylissem zrobił wreszcie porządek z owłosieniem i jest zadowolony bo nie musi używać 10 róznych sprzętów, wszytsko załatwia tym jednym

 4. Ja kupiłam dla mojego M takie zestaw multifunkcyjny do głowy, brody i ciała, już nie mogłam patrzeć jak chodził taki zarośnięty na klacie i miał nierówny zarost. Teraz tym babylissem zrobił wreszcie porządek z owłosieniem i jest zadowolony bo nie musi używać 10 róznych sprzętów, wszytsko załatwia tym jednym

 5. Mój dostał golarkę do brody z
  babylissa, bo zawsze miał problem z dobrym przycięciem. Teraz golenie zajmuje
  my tylko chwilę i nie musi się męczyć i blokować łazienki 🙂

 6. Mój dostał golarkę do brody z babylissa, bo zawsze miał problem z dobrym przycięciem. Teraz golenie zajmuje mu tylko chwilę i nie musi się męczyć i blokować łazienki 🙂

  1. to chyba możesz dokładniej ogolić no nie?? raz je widziałem w galerri, szukam czegoś dla siebie, zazwyczaj maszynki zwykłe,a le juz mam ich ość. Szybko się ładują??

 7. Ja jestem posiadaczem trymera babyliss, nie był drogi ale nie mam do niego żadnych ale, mam taki model z pojemniczkiem na włosy, całkiem niele zbiera.trymery babyliss mają to do siebie że mają szerokie ostrza czyli mniej jeżdżenia po twarzy, to dla mnie duzy plus, widać że są solidnie naostrzone i nic nie szarpie przy stryzżeniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *