Jaki telewizor curved? Ranking telewizorów z zakrzywionym ekranem

Technologia idzie na przód, a z nią zwiększa się nasz wybór dotyczący chociażby elektroniki użytkowej. Jeszcze nie tak dawno trudno było sobie wyobrazić, że telewizor może mieć więcej niż 21 cali, a dziś możemy wybrać model o przekątnej na tyle dużej, że we własnym salonie możemy poczuć się jak w sali kinowej. Jak jednak wiadomo, rozmiary telewizorów zapewne wciąż będą rosnąć, technologia 3D też nie jest już dla nas niczym nowym, ale co możemy powiedzieć o curved tv, czyli telewizorach o zakrzywionym ekranie? Jeżeli jeszcze o nich nie słyszałeś, sprawdź, być może to rozwiązanie dla Ciebie!

Zakrzywiony, wygięty ekran, zwykle przywodzi na myśl, że sprzęt został uszkodzony i nie nadaje się do użytku. Jednak jak widać, nawet z pozornie dziwnych rozwiązań można wydobyć korzyści. A do głównych zalet telewizorów curved należy większa głębia obrazu. Zastosowanie odpowiedniej krzywizny dostosowuje kontrast w różnych częściach obrazu. Co więcej, zachowując odpowiednią odległość od telewizora, zyskujemy wrażenie, że nasze pole widzenia jest szersze niż w rzeczywistości.

Telewizor curved – dla kogo?

telewizor z zakrzywionym ekranem

Telewizor z zakrzywionym ekranem to z pewnością idealne rozwiązanie dla prawdziwego kinomana. Pozwoli spotęgować wrażenia oglądanych filmów i jeszcze głębiej doświadczyć wszystkiego, co twórca chciał nam przekazać.

Poniższe zestawienie prezentuje pięć popularnych telewizorów z zakrzywionym ekranem porównanych pod względem najważniejszych informacji. Jeżeli zastanawiasz się, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips oraz Funai, wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 najpopularniejszych telewizorów curved!

Ranking 5 telewizorów curved


Jaki telewizor curved? Ranking telewizorów z zakrzywionym ekranem
3.4 (68%) 10 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *