Jaki telewizor 75 cali? Wybierz najlepszy telewizor o przekątnej 75 cali!

Telewizory o tak dużej przekątnej nie są jeszcze zbytnio popularne, jednak kto nie chciałby poczuć się jak w kinie w swoim własnym salonie? Poznaj ofertę telewizorów i ekranie 75 cali.


telewizory75cali

Jaki telewizor 75 cali?

Jeszcze wcale w nie tak dalekiej przeszłości telewizory miały przekątną dwadzieścia-kilka cali i w gruncie rzeczy wszyscy byli zadowoleni. Ważne, że działał, super, jak był kolorowy. A dziś? Telewizory o przekątnej 24-cali i 32-cale należą raczej klasy małych, i zdecydowanie wolimy mieć w salonie telewizor co najmniej 40 calowy. Nie jest więc dziwne, że producenci wychodzą naprzeciw tym zwyżkowym trendom i oferują coraz większe produkty, które na pewno przypadną do gustu wszystkim prawdziwym kinomanom. Oczywiście, ktoś może skarżyć się, że nie ma co popadać w skrajności. Jednak warto pamiętać, że rosnąca oferta sprzętów oznacza konkurencyjne i niższe ceny.

By lepiej zobrazować wielkość, trzeba mieć na uwadze, że 75 calowy telewizor ma zwykle długość niecałych 170 cm i szerokość około 65 cm. Fakt, ceny nie są małe, jednak jest to prawdziwe centrum multimedialne. Łączność Wi-Fi, łatwa komunikacja z urządzeniami mobilnymi, intuicyjny interfejs, a także niesamowita rozdzielczość 4K – to tylko niektóre z rzeczy, które mają do zaoferowania.

Sprawdź ofertę telewizorów 75-calowych na stronie morelenet

Jeżeli w ofercie telewizorów 75 cali nie znalazłeś idealnego odbiornika, być może zainteresuje Cię zestawienie najpopularniejszych telewizorów, cieszących się największym zainteresowaniem w sklepie morele.net. Spośród projektorów najpopularniejszych producentów, takich jak Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips oraz Funai wybraliśmy tylko pięć propozycji. Poniższe zestawienie porównuje je pod względem najważniejszych informacji. Sprawdź zestawienie pięciu najpopularniejszych telewizorów!

Polecane telewizory


Jaki telewizor 75 cali? Wybierz najlepszy telewizor o przekątnej 75 cali!
3.1 (61.11%) 18 vote[s]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *